واکنش الوفاق به سفر رئیس موساد به بحرین

کدخبر: 356789
اقتصاد نیوز : الوفاق در بیانیه خود تأکید کرد که سفر رئیس موساد به بحرین جنایتی بزرگ و خیانت به بحرین و مردم آن و نیز انحراف از ارزش‌ها و اجماع ملی و اسلامی است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، الوفاق بحرین در بیانیه‌ای تصمیم «یوسی کوهن» رئیس دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی برای سفر به بحرین پس از اتمام سفرش به امارات را محکوم کرد.

الوفاق در بیانیه خود تأکید کرد که سفر رئیس موساد به بحرین جنایتی بزرگ و خیانت به بحرین و مردم آن و نیز انحراف از ارزش‌ها و اجماع ملی و اسلامی است.

طبق گزارش وبگاه «مرآة البحرین»، الوفاق در بیانیه خود آورده است که در سرزمین پاک ما جایی برای صهیونیست‌ها و موساد و هیچ صهیونیست دیگری نیست و ملت ما در برابر صهیونیست‌ها خواهد ایستاد و تا آخرین نفس با طرح نژادپرستانه، استعماری و تروریستی صهیونیست‌ها مخالفت خواهد کرد.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» روز چهارشنبه (دیروز) نوشت که یوسی کوهن پس از پایان سفرش به امارات در راه بازگشت به سرزمین اشغالی به بحرین می‌رود و با مقامات این کشور دیدار خواهد کرد.

کوهن که گفته می‌شود نقش زیادی در حصول توافق صلح اخیر بین ابوظبی و رژیم صهیونیستی داشته است، روز سه‌شنبه در ابوظبی با شیخ «طحنون بن زاید» مشاور امنیت ملی امارات دیدار کرد.

پس از اعلام عادی‌سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی، این نخستین بار است که سفر قریب‌الوقوع رئیس موساد به یک کشور عربی دیگر در حاشیه خلیج‌فارش که تا کنون ارتباط دیپلماتیک با این رژیم نداشته، اعلام می‌شود.

ژوئن گذشته رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند که کوهن در آینده نزدیک به چند کشور حاشیه خلیج‌فارس به منظور متقاعد کردن رهبران آن به عدم مخالفت با طرح‌های الحاق اراضی فلسطینی، سفر خواهد کرد.

تیتر یک
  • اصلاح فنی در بازار طلا؛ نوسان در ارزهای دیجیتالی؛

    اقتصادنیوز:خانه نشینی در دوران پاندمی مردم را به سمت سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال جلب کرد و با نزدیک شدن به نقطه…

از دست ندهید
بلیط هواپیما