کدخبر: ۳۵۶۸۳۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

استقبال نتانیاهو از حکم دادگاه رفیق حریری

اقتصاد نیوز : نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: دادگاه بین‌المللی ویژه تحقیق درباره ترور رفیق حریری، نخست وزیر پیشین لبنان مدارک دیگری ارائه کرد که نشان می‌دهند حزب‌الله یک گروه "تروریستی" است که به تخریب لبنان ادامه می‌دهد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از صدور حکم دادگاه بین‌المللی ویژه ترور رفیق حریری، در اظهاراتی مداخله جویانه گفت: از کشورهایی که هنوز حزب‌الله را سازمانی "تروریستی" قلمداد نمی‌کنند، می‌خواهیم این کار را انجام دهند.

بنابر اعلام شبکه خبری المیادین، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: دادگاه بین‌المللی ویژه تحقیق درباره ترور رفیق حریری، نخست وزیر پیشین لبنان مدارک دیگری ارائه کرد که نشان می‌دهند حزب‌الله یک گروه "تروریستی" است که به تخریب لبنان ادامه می‌دهد.

نتانیاهو در ادامه از کشورهایی که هنوز حزب‌الله را به عنوان سازمانی تروریستی قلمداد نکرده‌اند، خواست این کار را انجام دهند و با این حزب بر این اساس تعامل داشته باشند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی مضحک مدعی شد: دسته‌بندی حزب‌الله به عنوان یک سازمان "تروریستی" در واقع تنها راهی است که لبنان پیش روی خود دارد تا فرصت شکوفایی برایش فراهم شده و از "سازمان تروریستی که به عنوان قدرتی اشغالگر و وابسته به ایران فعالیت دارد"، رهایی یابد.

مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا پیشتر با اعلام استقبال واشنگتن از حکم محکومیت صادر شده از سوی دادگاه بین‌المللی ویژه لبنان، گفت: حکم دادگاه ویژه لبنان اهمیت اجرای عدالت و توقف فرار از مجازات را نشان می‌دهد و این مساله برای تضمین امنیت، ثبات و حاکمیت لبنان ضرورت دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند