قرارگاه غرب ارتش پاسخگوی هر نوع تهدید است

کدخبر: 356842
اقتصاد نیوز : امیر فرهاد آریانفرگفت: ارتش با رصد تهدیدات دشمنان تحولات خوبی را در ساختار و سازمان خود به وجود آورده و متناسب با نیاز عملیات‌های روز یگان‌های خود را تغییر داده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، امیر فرهاد آریانفر در حاشیه تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید لشکر 28 پیاده کردستان اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از پازل‌های اقتدار و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همگام با سایر نیروهای مسلح در اوج آمادگی رزمی خود است.

وی تصریح کرد: ارتش با رصد تهدیدات دشمنان تحولات خوبی را در ساختار و سازمان خود به وجود آورده و متناسب با نیاز عملیات‌های روز یگان‌های خود را تغییر داده است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی به تجهیزات روز که با دستان توانمند دانشمندان جوان و نخبه کشور ساخته شده، مجهز است.

وی اذعان کرد: به برکت خون شهیدان، هدایت‌های فرمانده کل قوا و تلاش دانشمندان ایرانی امروز تمام نیازهای نیروهای مسلح را در داخل تامین می‌شود و مورد استفاده قرار می‌دهیم.

آریانفر افزود: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی مقتدرانه از بخشی از مرزهای کشور دفاع می‌کند.

وی اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی و به تبع آن قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش از اوج قدرت و توان برخوردار است و بنا به مصلحت و تدابیر سلسله مراتب و در راس آن فرمانده کل قوا، نه تنها در جغرافیای کشور، پاسخگوی هر نوع تهدیدی حتی در خارج از مرزها هستیم و در برابر هر دشمنی خواهیم ایستاد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورد هماهنگی سپاه و ارتش هم گفت: با هدایت فرمانده کل قوا یک هماهنگی تقریبا در کمال و مطلوبیت وجود دارد و به نوعی هم‌افزایی در اجرای ماموریت و پشتیبانی از همدیگر در دستور کار قرار دارد.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازار ارز و طلا در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۰

    اقتصادنیوز: حرکات عجیب صعودی در بازار «آلت‌کوین‌ها»،‌ نگاه معامله گران بازار داخلی را به خود خیره کرده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما