گزینه‌های احتمالی سال آخر هیات رئیسه شورای شهر تهران

کدخبر: 357091
اقتصادنیوز :عضو شورای شهر تهران گزینه‌های احتمالی برای عضویت در هیات رئیسه برای سال آخر شورای شهر را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،علی اعطا عضو شورای شهر تهران  با اشاره به در پیش بودن انتخابات هیات رئیسه سال آخر شورای شهر تهران، اظهار کرد: خانم آروین اعلام کرده اند داوطلب عضویت در هیات رئیسه سال چهارم شورا نیستند. اسامی آقای میلانی و خانم امانی برای حضور در جایگاه منشی هیات رئیسه مطرح شده است. 

او افزود: در سال گذشته یعنی برای انتخابات سال سوم شورا، اسامی آقای حجت نظری و خانم فخاری نیز مطرح بود، اما مشخص نیست آیا امسال تمایلی از سوی این همکاران برای حضور در هیات رئیسه وجود دارد یا خیر. اما اگر چنین باشد، می توان گفت علاوه بر خانم نژادبهرام، حداقل ۴ نام دیگر برای حضور در جایگاه دو منشی هیات رئیسه مطرح است.

اعطا گفت: از شش عضو هیات رئیسه، دوره انتخاب دو عضو یعنی سخنگو و خزانه دار دو ساله است و بنابرین در سال چهارم برای چهار جایگاه یعنی رئیس، نایب رئیس و دو منشی رای گیری به عمل می آید.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در میان اعضای شورا افرادی هستند که بهتر از رئیس فعلی ایفای نقش کنند، اظهار کرد: توجه داشته باشیم نقش رئیس شورا صرفا اداره شورا نیست، بلکه تجلی کلیت شورا نیز است و از منظر بیرونی یک وجه نمادین نیز دارد و گمان شخصی من این است که آقای هاشمی رفسنجانی بر اساس پارامترهای متنوع، بهترین گزینه ریاست هستند.

اعطا در خصوص نظر خود برای رئیس سال آخر شورای شهر گفت: تمایل شخصی من مبنی بر تغییرات حداقلی در هیات رئیسه است.

او تصریح کرد: حتما در سه سال گذشته هیات رئیسه می توانسته بهتر عمل کند و اکنون می تواند متناسب با الزامات سال آخر شورا و فضای عمومی کشور، عملکرد خود را ارتقاء بدهد و با دستور کار مناسبی شورا را مدیریت کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما