جزئیات انتخاب رشته کنکور دکتری اعلام شد

کدخبر: 357245
اقتصادنیوز: جزئیات انتخاب رشته داوطلبان مجاز کنکور دکتری اعلام شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس: کارنامه نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۹ امروز شنبه روی سایت سازمان سنجش اموزش کشور قرار گرفت.

 آن‌دسته از داوطلبانی که براساس مندرجات کارنامه اولیه، مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی شده اند باید از روز دوشنبه سوم شهریور ۹۹ تا روز چهارشنبه مورخ ۵ شهریور ۹۹ نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداکثر 50 کدرشته محل درصورت وجود)
با توجه به رشته امتحانی که در آن آزمون داده‌اند، در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام کنند. به این‌دسته از داوطلبان توصیه می‌شود ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و اطلاعیه‌های مرتبط با آن اقدام کرده، سپس کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود را، از کدرشته‌محل‌های مربوط به رشته امتحانی انتخاب و اولویت‌ها را به ترتیب علاقه، مرتب کردا و پس از آن نسبت به ثبت انتخابهای خود اقدام کنند. (دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در روز یکشنبه مورخ ۲ شهریور ۹۹ در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت).
 اسامی معرفی‌شدگان دارای حدنصاب به منظور شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاههای مجری در دهه سوم شهریورماه 99 از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد. 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما