تصادف خونین درجاده بروجن

کدخبر: 358154
اقتصادنیوز : رئیس پلیس راه اصفهان گفت: در اثر برخورد اتوبوس با یک دستگاه تریلر در محور بروجن به اصفهان 3 نفر کشته و 6 نفر مجروح شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حسین پورقیصری گفت: صبح امروز یک دستگاه اتوبوس که از بروجن به سمت اصفهان در حرکت بوده با یک دستگاه تریلر ولوو که از سمت اصفهان به سمت بروجن حرکت می‌کرده در محلی به نام گردنه قامیشلو تصادف می‌کنند.

 رئیس پلیس راه اصفهان گفت: در این حادثه راننده ۲۷ ساله و سرنشین تریلر و یکی از سرنشینان اتوبوس در دم فوت و ۶ نفر از مسافران نیز مجروح شدند، علت حادثه در دست بررسی است.

وی ادامه داد: توصیه‌های پلیس راه استان اصفهان با توجه بر تأکیدات مسؤولان پزشکی و درمانی کشور و استان، مبنی بر کاهش حداکثری سفرها در تعطیلات پیش رو برای جلوگیری از ابتلای هرچه بیشتر هموطنان به بیماری کرونا است.

پورقیصری با تأکید بر این‌که از هم استانی‌ها تقاضا داریم از سفر بپرهیزند، زیرا شلوغی و ازدحام سبب جابجایی ویروس کرونا می‌شود و خطر ابتلا برای خود مسافران را در پی خواهد داشت، عنوان کرد: در صورت ضرورت سفر، شهروندان موازین ایمنی و تمامی توصیه‌های فنی رانندگی به ویژه سرعت مجاز و بستن کمربند ایمنی و عدم استفاده از تلفن همراه حین رانندگی را رعایت کنند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما