مدیرعامل مترو باز هم شرط و شروط مالی گذاشت / سرانجام افتتاح 12 ایستگاه مترو

کدخبر: 358170
اقتصادنیوز : مدیرعامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره افتتاح ۱۲ ایستگاه جدید مترو ارائه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران  درباره سرانجام افتتاح 12 ایستگاه متروی تهران در سال جاری و وعده‌های شهرداری در این زمینه به شهروندان اظهار داشت: افتتاح 12 ایستگاه تا پایان امسال مورد پیگیری شهرداری تهران قرار دارد و ما اقدامات لازم را در این راستا در دستورکار قرار داده‌ایم. 

وی افزود: برای افتتاح این 12 ایستگاه، از منابع مالی اوراق مشارکت سال 97 که بیش از 510 میلیارد تومان است، همچنین اوراق مشارکت سال 99 که یک‌هزار میلیارد تومان درنظر گرفته شده بهره‌مند خواهیم شد. 

امام ادامه داد: همچنین 50 درصد بودجه مصوب امسال متروی تهران که کل آن 2 هزار و 800 میلیارد تومان است، در صورتی که محقق شود، 12 ایستگاه تا قبل از پایان سال افتتاح خواهد شد. 

مدیرعامل شرکت متروی تهران در پاسخ به این پرسش که افتتاح 12 ایستگاه جدید در کدام خطوط قرار دارد، گفت: 7 ایستگاه شامل ایستگاه امیرکبیر، تربیت مدرس، شهرک آزمایش، یادگار امام،‌اشرفی اصفهانی و ستاری در خط 6 و چهار ایستگاه آهنگ، محلاتی، قیام و برج میلاد در خط 7 و یک‌ایستگاه نیز در خط 3 در صورت تأمین اعتبار تا پایان سال افتتاح خواهد شد. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما