دعوا با نتانیاهو بالا گرفت/استعفا از کابینه

کدخبر: 358660
اقتصادنیوز: یک مقام ارشد کابینه رژیم صهیونیستی در انتقاد به ضعف مدیریت «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم و به وجود آمدن بحران اقتصادی از سمت خود استعفا داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس: یک مقام ارشد وزارت خزانه داری رژیم صهیونیستی روز یکشنبه در اعتراض به مدیریت اقتصادی نخست وزیر این رژیم از سمت خود کناره گیری کرد.

به نوشته وبگاه «دبکا فایل» «شائول مریدور» رئیس اداره بودجه در وزارت خزانه داری رژیم اسرائیل در اعتراض به ضعف مدیریت «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و بحران اقتصادی پیش آمده به دلیل شیوع کرونا استعفا داد.

این مقام ارشد رژیم صهیونیستی در این زمینه گفت، اسرائیل بهای سنگینی را در سالهای آتی به دلیل بحران اقتصادی پرداخت خواهد کرد. مریدور  پیشتر نیز از تصمیمات نتانیاهو و توزیع چک بین افراد و خانوده ها برای عبور از بحران اقتصادی انتقاد کرده بود.

در هفته‌های گذشته ساکنان اراضی اشغالی در اعتراض به سیاست‌های نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اقدام به برپایی تظاهرات علیه وی کرده‌اند.

دامنه این تظاهرات به اطراف منزل او در خیابان «بالفور» کشیده شده است. معترضان با انتقاد از عملکرد ضعیف کابینه نتانیاهو در کنترل کرونا و پرونده‌های فساد مالی او و همسرش، خواستار استعفای هرچه سریعتر او شده‌اند.

 

تیتر یک
  • جنگ پنهان تل‌آویو علیه برجام از سر گرفته خواهد شد؟

    تحلیلگران می گویند، عناصر تندرو در اسرائیل همچنان نقش اصلی را در زمینه برنامه هسته‌ای ایران ایفا می‌کنند و نتایج مثبت…

از دست ندهید
بلیط هواپیما