باغات پایتخت شناسنامه دار می شود،درختان تهران پلاک

کدخبر: 359081
اقتصاد نیوز : برای 3 هزار و 400 قطعه باغ خصوصی پایتخت شناسنامه صادر شده است و2 هزار باغ خصوصی دیگر به دلیل معارض هنوز شناسنامه ندارد اما بزودی تمام باغات خصوصی شهر شناسنامه دار می شوند.

به گزارش فارس،مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: برای باغات  خصوصی شناسنامه تهیه شده است و به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم کرده‌ایم.

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهر تهران  با بیان اینکه باغات خصوصی  گفت: این باغات جزو سرمایه طبیعی شهر محسوب می‌شود که برای آنها شناسنامه تهیه شده است و نوع گونه، محیط گونه و تعداد درختان در آنها ثبت شده است. 

مختاری در خصوص صدور شناسنامه برای باغات خصوصی گفت: برای 3 هزار و 400 قطعه باغ خصوصی شناسنامه صادر شده است و در حال تهیه شناسنامه برای 2 هزار باغ خصوصی دیگر هستیم و در برنامه ما، باغات باید500 متر به بالا باشند.

به گفته این مسئول شهرداری، درختان تهران به صورت الکترونیک شناسنامه‌دار و  این اقدامات در خیابان‌های اصلی شهر هم انجام می‌شود و تمام درختان را شناسایی می‌کنیم. علاوه بر شناسنامه دار کردن باغات،شهرداری کار پلاک درختان تهران را نیز در دستور کار قرار داده است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما