ثبت ۶ تخلف کرونایی در عزاداری‌ها

کدخبر: 359181
اقتصاد نیوز : دبیر ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان تفت و مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با اشاره به شش مورد تخلف از دستورالعمل ستاد ملی کرونا در این شهرستان، گفت: با متخلفان در برگزاری مراسم‌ ایام محرم برخورد قانونی انجام خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دکتر «سیدمحمود واعظ‌پور» با بیان این که شش مورد تخلف واضح و غیرقابل گذشت از دستورالعمل ستاد ملی کرونا در این شهرستان اتفاق افتاده است، گفت: این تخلفات از طریق شکایت‌های مردمی و مشاهدات عینی کارشناسان بهداشتی وصول شده که به علت تهدید علیه بهداشت عمومی به دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ارجاع شده است.

 وی از اجرا نشدن موارد متعدد دیگری از دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا خبر داد و گفت: در موارد گزارش شده به علت وسعت کم تخلف، تذکرات لازم ارائه و تعهد کتبی اخذ شده است اما در صورت تکرار موارد توسط این افراد پرونده این افراد به دادگستری ارجاع خواهد شد.

دبیر ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان تفت و مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان افزود: همه تلاش نیروهای بهداشتی، برگزاری مراسم عزاداری سالار شهیدان با اولویت سلامتی مردم بوده و بنا به درخواست مردم از دادستان، تقاضا شده تا با توجه به اهمیت موضوع و منافات این اقدامات با سلامت مردم و بهداشت عمومی این پرونده‌ها در اسرع وقت رسیدگی و برخورد قانونی انجام شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری تفت، واعظپور در پایان خاطرنشان کرد: به نیابت از مدافعان سلامت از همه هیئت‌های عزاداری که با بینش متعالی و غیرقابل وصف شور حسینی را با شعور و تفکر متعالی اسلامی توامان داشته و در برگزاری مراسم خود رعایت موازین بهداشتی را کرده‌اند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم.

 

 

 

تیتر یک
  • افزایش ۱۰۹ درصدی خروج پول حقیقی

    در معاملات امروز سهم‌های خودرویی بیشترین تقاضا و بیشترین ورود پول حقیقی را ثبت کردند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما