کدخبر: ۳۵۹۷۶۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

در دیدار اسماعیل هنیه و سید حسن نصرالله چه گذشت؟

اقتصاد نیوز : رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» که در بیروت بسر می برد با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی حماس با «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرد.

بنابر گزارش پایگاه النشره، بر اساس این گزارش، «صالح العاروری» نایب رئیس دفتر سیاسی حماس و نیز اعضای هیأت این جنبش در سفر به لبنان، در دیدار با دبیرکل حزب الله حضور داشتند.

دو طرف در جریان دیدار مذکور در خصوص آخرین تحولات سیاسی و نظامی منطقه به ویژه تحولات فلسطین و لبنان بحث و تبادل نظر کردند.

هنیه و سید حسن نصرالله همچنین درباره چالش‌ها و مخاطرات پیش رویِ مسأله فلسطین از جمله طرح شوم موسوم به معامله قرن گفتگو کردند.

«اسماعیل هنیه» و«سید حسن نصرالله» با یکدیگر دیدار کردند

افزون بر این، دو طرف در خصوص پروژه جدید برخی کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و نیز مسئولیت امت اسلامی در قبال این پروژه رایزنی کردند.

در این دیدار، هنیه و سید حسن نصرالله بر قدرت و صلابت محور مقاومت در مواجهه با فشارها و تهدیدات تأکید کردند.

سران حزب الله و حماس همچنین بر مستحکم بودن روابط میان دو طرف تأکید کردند. هنیه و سید حسن نصرالله اعلام کردند که این روابط مبتنی بر ایمان، اخوت، جهاد و سرنوشت واحد است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند