کدخبر: ۳۵۹۷۷۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

خوردن زبان مارمولک زنده توسط این مرد+ فیلم

اقتصاد نیوز : عمل عجیب مرد مالزیایی که برای خودنمایی اقدام به خوردن زبان یک مارمولک زنده کرده بود، خشم طرفداران حقوق حیوانات در این کشور را برانگیخت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خوردن حیوانات به صورت خام به استثنای مواردی مشخص مانند غذا‌های دریایی می‌تواند خطرات و پیامد‌هایی جدی برای سلامتی انسان داشته باشد. با این حال برخی افراد به دلایل مختلف و به ویژه برای خودنمایی دست به چنین اقدامات خطرناکی می‌زنند. ویدئویی که به تازگی منتشر شده است اقدام عجیب یک مرد مالزیایی در خوردن زبان یک مامولک زنده را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو که توسط یک گروه حمایت از حقوق حیوانات مالزیایی در فیسبوک منتشر شده است این مرد در حالی که یک مامولک زنده را در دست خود گرفته، در اقدامی مشمئز کننده زبان این حیوان را می‌خورد. این در حالی است که مامولک کاملا زنده است و زبان آن حیوان هنوز در بدنش قرار دارد. هنوز هویت و مکان دقیق تهیه این ویدئو مشخص نشده است. این گروه حمایت از حقوق حیوانات از فرد یا افرادی که از نزدیک این مرد را می‌شناسند خواسته تا اطاعاتی را در مورد وی در اختیار آن‌ها قرار دهند. اقدام این مرد مالزیایی نگرانی‌هایی در مورد گسترش بیماری‌های عفونی در اثر خوردن حیوانات خام را دامن زده است.

گفتنی است؛ اقدام عجیب این مرد مالزیایی در حالی خبرساز می‌شود که چند روز پیش نیز خارج کردن انگل ۱۲.۷ سانتی از مغز یک مرد چینی خبرساز شده بود. این انگل که به مدت ۱۷ سال در مغز این مرد چینی زندگی می‌کرد به علت خوردن حیوانات خام در بدن این مرد ایجاد شده بود.

فی

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند