ابلاغ سلام و قدردانی رهبر انقلاب از نیروی انتظامی

کدخبر: 359978
اقتصاد نیوز : رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا ضمن ابلاغ سلام و قدردانی رهبر معظم انقلاب به فرمانده و مجموعه نیروی انتظامی گفت: پیش‌بینی‌ها و اقدام پیش‌دستانه پلیس باید به نحوی باشد که کسی جرأت نکند به امنیت، آرامش و آسایش مردم خدشه وارد کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سردار محمد شیرازی در جمع فرماندهان، معاونان و رؤسای پلیسهای تخصصی نیروی انتظامی در ستاد این نیرو ضمن ابلاغ سلام و قدردانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به فرمانده نیروی انتظامی و فرماندهان، کارکنان و خانواده‌های این نیروی تلاشگر اظهار کرد: امنیت کشور مرهون آمادگی و بیداری کارکنان خدوم نیروی انتظامی است.

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به فرمایش حضرت آقا درباره اینکه اگر بتوانید به سلامت تا آخر کارتان را انجام دهید اجرش بیشتر از شهادت است، گفت: مانند شهید صیادشیرازی که خداوند او را زنده نگه داشت و زمانی به شهادت رسید که اثربخشی آن دوچندان شد.

وی افزود: این لطف خداوند است که شهادت مجاهدان راه خدا در مقطعی روی می‌دهد که اثرگذاری جاودانه‌ای دارند و ما باید از این شرایط بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) راه خودمان را ادامه دهیم تا ان‌شاءالله به سلامت به سرمنزل مقصود برسیم و این راه، نزدیک است.

شیرازی با اشاره به شرایط کنونی امریکا، گفت: خداوند وضعیتی را در این کشور پیش آورد که امروز خود مردم امریکا به صحنه آمده‌اند و این نتیجه حمایت الهی است.

وی با تأکید بر اینکه مردم متدین ما قدردان تلاشهای بی‌وقفه نیروی انتظامی هستند، بیان کرد: این موضوع ظرفیت بزرگی است که باید از آن استفاده بهینه‌ای در جلب مشارکت عمومی برای امنیت‌آفرینی بیشتر شود.

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به بخشی از فرمایشات حضرت آقا گفت:  ایشان نیروی انتظامی را به‌عنوان یک نهاد خدمتگزار مطرح کردند که  اصلی‌ترین وظیفه و رسالتش تأمین امنیت و مقابله با ناامنی است. این تعبیر حضرت آقا بسیار زیبا است که نیروی انتظامی را هم "نهاد" و هم "خدمتگزار" مطرح کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: پیش‌بینی‌ها و اقدام پیش‌دستانه پلیس باید به نحوی باشد که کسی جرأت نکند به امنیت، آرامش و آسایش مردم خدشه وارد کند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند نیروی انتظامی "یکی از مصادیق نصرت اسلام و نصرت دین" است، اظهار کرد: کارکنان نیروی انتظامی به لباسی که می‌پوشند و در سنگری که جز خدمت به مردم نیست، افتخار می‌کنند که این توفیقی الهی است.

شیرازی با بیان اینکه سرباز جایگاه ویژه‌ای در نیروهای مسلح دارد، افزود: حضرت آقا معتقدند سرباز ظرفیت ویژه است که در اختیارمان است و باید از تمام توانمندی‌های این جوانان عزیز به نحو شایسته استفاده شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما