به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا در سوریه+عکس

کدخبر: 360264
اقتصاد نیوز : اهالی روستای الدمیخه در حومه جنوبی غربی قامشلی خواستار خروج نیروهای آمریکا و ترکیه از خاک سوریه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری اسپوتنیک نوشت، در استان حسکه ده‌ها ساکن روستای الدمخیه و روستاهای اطراف در حومه قامشلی در جنوب غربی استان حسکه در مرکز این روستا تجمع کرده و پرچم‌های سوریه و عکس‌های بشار اسد، رئیس‌جمهوری این کشور را در دست داشتند و حمایت خود را از ارتش سوری اعلام کردند.

تظاهرکنندگان همچنین به ارتش روسیه که از ارتش سوریه در جنگ علیه تروریسم و نیروهای جدایی طلب و مداخلات خارجی پشتیبانی می‌کند، درود فرستادند.

تظاهرکنندگان تاکید کردند، تنها راه اخراج اشغالگران مقاومت مردمی است که شراره‌های اولیه آن از قامشلی و حسکه شروع و تا دیرالزور کشیده شده است.

آنها حمایت خود را از مقاومت اعضای دو قبیله البکاره و العکیدات علیه اشغالگری آمریکا و نیروهای دموکراتیک سوریه "قسد" در حومه دیرالزور اعلام کردند.

آنها تصاویر افراد کشته شده در مواجهه با داعش را در دست داشتند و پرچم‌های آمریکا را در جریان تظاهرات علیه اشغالگری ترکیه و آمریکا در حومه حسکه در شمال شرق سوریه آتش زدند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات مخالفت خود را با بسته تحریم‌های بزرگ آمریکا تحت عنوان قانون سزار (قیصر) با هدف واداشتن مردم سوریه به دست برداشتن از رویکرد مقاومت و دفاع از حقوق عربی‌شان رد کردند.

آنها گفتند، حمایت کشورهای دوست در راس آنها روسیه تاثیر مثبتی بر ناکامی این تحریم‌های ظالمانه خواهد داشت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما