ناوگان اتوبوسرانی را با احیای قطعات اتوبوس‌ها سر پا نگه داشته‌ایم

کدخبر: 360488
اقتصادنیوز :‌مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با قدردانی از کارکنان فنی این شرکت در جهت رسیدگی به وضعیت فنی و تعمیر و نگهداری ناوگان اتوبوسرانی با وجود فرسودگی اغلب اتوبوس‌ها گفت: همکاران ما با جان و دل کار می‌کنند تا خللی در خدمات‌رسانی شبانه‌روزی به شهروندان ایجاد نشود.

به گزارش اقتصادنیوز ،  محمود ترفع با اعلام اینکه اخیراً مشکل کمبود و گرانی قطعات به مشکلات موجود این شرکت اضافه شده است، افزود: برای نمونه، همکاران ما با انجام تمهیداتی قطعات اتوبوس‌ها را احیا کرده و ناوگان را سر پا نگه داشته‌اند.

وی  با اشاره به اینکه اقدامات شرکت واحد اتوبوسرانی برای بازگشایی مدارس به دو دسته قبل از بازگشایی و بعد از بازگشایی مدارس تقسیم می‌شود، اظهار کرد: رفع نقایص فنی و تأمین قطعات مورد نیاز از جمله رسیدگی به وضعیت لاستیک اتوبوس‌ها از جمله اقداماتی بود که قبل از بازگشایی مدارس انجام شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی در مورد اقداماتی که بعد از بازگشایی مدارس انجام شده است نیز خاطرنشان کرد: اشتغال حداکثری ناوگان از طریق افزایش اعزام اتوبوس و کاهش سرفاصله در خطوط، راه‌اندازی خطوط ویژه از طریق اتوبوس‌های سرویس مدرسه و ضد عفونی دقیق و کامل اتوبوس‌های بخش خصوصی علاوه بر اتوبوس‌های دوکابین با استفاده از 54 دستگاه مه‌ پاش (فوگر) سرد از جمله تمهیداتی بود که از ابتدای هفته جاری شاهد اجرای آنها بودیم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما