کدخبر: ۳۶۱۱۵۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هدیه انتخاباتی به ترامپ از نظر محسن رضایی

اقتصاد نیوز : دبیر تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ترامپ در رقابت با کاندیدای دموکرات ها در انتخابات آمریکا عقب افتاده، از هدیه برخی از کشورهای منطقه به وی نوشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، محسن رضایی دبیر تشخیص ملحت نظام در حساب شخصی توئیترش در واکنش به توافق بحرین و رژیم صهیونیستی نوشت: «شکست در مهار ⁧کرونا⁩، اعتراضات ضد نژادپرستی و رکود اقتصادی موجب عقب افتادن ترامپ از رقیب دموکراتش شد و برای جبران آن، به دنبال دستاورد جعلی و دستوری در سیاست خارجی از طریق اعمال فشار بر کشورهای ضعیف عربی منطقه برای سازش با رژیم صهیونیستی است.

برقراری روابط با صهیونیست‌ها، هدیه انتخاباتی برخی کشورهای عربی به ترامپ، از خون و جیب فلسطینی‌ها و خنجر از پشت به یکپارچگی و آرمان‌های امت اسلامی است که رژیم صهیونیستی را به ادامه طرح های اشغال‌گری (فرایند الحاق و یهودی سازی قدس شریف) تشویق می‌کند.

امروزه رژیم فاقد مشروعیت مردمی در بحرین نیز به دنبال کسب مشروعیت اجاره‌ای و وارداتی، آن هم از جانب خبیث‌ترین دشمنان امت اسلامی یعنی صهیونیسم است. این نه توافق ملت شریف بحرین، بلکه توافق رژیم آن با صهیونیستهاست.

 رژیم‌هایی که روابط را علنی می‌کنند از پیش نیز با رژیم صهیونیستی ارتباط داشتند اما منافقانه آن را انکار و پنهان می‌کردند. اما تاریخ ثابت کرده تخت سلطنت‌شان با خیانت به اسلام و امت اسلامی حفظ نخواهد شد. این سنت خداوند است. »

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند