واکنش سردار حاجی زاده به تهدیدات ترامپ

کدخبر: 362687
اقتصاد نیوز : فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، درباره پاسخ ایران به تهدیدات ترامپ، گفت: آنها این حرف‌های بی‌معنی را بارها بیان کردند مانند گذشته که اعلام کرده بودند ۵٢ نقطه ایران را می‌زنند نمی‌توانند هیچ غلطی انجام دهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سردار امیرعلی حاجی‌زاده روز دوشنبه در حاشیه آیین تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره برنامه ایران در واکنش به تحریم‌های تسلیحاتی آمریکا افزود: برنامه جمهوری اسلامی ایران با گذشته هیچ فرقی نخواهد کرد. زیرا ما خودکفا هستیم و اگر تحریم‌ها برداشته شود راه صادرات باز می‌شود. ولی در بحث تامین تسلیحات مورد نیاز کشور، خودکفا بوده و به خارج نیاز نداریم.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه درباره مزایای برداشته شدن تحریم‌های تسلیحاتی ایران، ‌نخستین مزیت را کسب پیروزی سیاسی عنوان کرد و یادآور شد: دومین مورد باز شدن دست ایران برای صادرات است که در واقع روی طرف آمریکایی با این کار کم می‌شود.

حاجی‌زاده در پاسخ به پرسشی درباره تهدیدات ترامپ و پاسخ ایران گفت: ترامپ در گذشته و حال مقابل جمهوری اسلامی ایران امتحان خود را پس داده است و آنها این حرف‌های بی‌معنی را بارها بیان کردند. مانند گذشته که آمریکا اعلام کرده بود ۵٢ نقطه ایران را می‌زند آمریکایی‌ها مانند گذشته نمی‌توانند هیچ غلطی انجام دهند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما