زمان دقیق ورود واکسن آنفلوانزا به بازار کشور

کدخبر: 363098
اقتصاد نیوز : معاون پشتیبانی و منابع انسانی جمعیت هلال احمر کشور با بیان این که ارائه خدمات به موقع و موثر اولویت اجرایی این نهاد است، گفت: تا یک ماه آینده حجم قابل توجهی واکسن آنفلوانزا وارد بازار کشور می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، دکتر مهراب شریفی‌سده در جریان دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به ظرفیت بالای جمعیت هلال احمر در استان یزد، اظهار کرد: هلال احمر یزد یکی از بهترین استان‌های کشور است که می‌تواند علاوه بر خود، برخی استان‌های همجوار و جنوب کشور را نیز تحت پوشش امدادی قرار دهد.

وی ارائه خدمات به موقع و منسجم را از جمله اولویت‌های اجرایی جمعیت هلال احمر در کشور دانست و افزود: پس از شیوع ویروس کرونا، بحث تامین دارو، تجهیزات و ابزارهای کمکی در دستور کار جدی هلال احمر قرار گرفت و همچنان این مهم ادامه دارد.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی جمعیت هلال احمر کشور گفت: بخش زیادی از مواد ضدعفونی کننده، دستکش، ماسک و تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌ها توسط این نهاد و با مشارکت مستمر خیرین نیکوکار تأمین شده است.

شریفی‌سده با بیان این‌که در شرایط کنونی جمعیت هلال احمر با تمام توان در حال وارد کردن واکسن آنفلوآنزا به کشور است، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا یک ماه آینده حجم بسیار زیادی از  واکسن‌ها آنفلوانزا وارد بازار کشور می‌شود.

وی با اشاره به این‌که تأمین سلامت عمومی جامعه به مشارکت مردمی و همگانی نیاز دارد، گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک موثرترین راهکار برای پیشگیری از ابتلا به بیماری است.

معاون جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در پایان با اشاره به اقدامات مطلوب استان یزد در حوزه امدادی و خدماتی مقابله با شیوع کرونا، خاطرنشان کرد: ورود استان یزد به طرح نذرآب و کمک به خانواده‌های نیازمند در نقاط مختلف از جمله اقدامات شاخص این استان در شرایط بحرانی شیوع کروناست.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۳ اسفند

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۱۳ اسفند در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده…

از دست ندهید
بلیط هواپیما