موافق رزم حسینی: نمایندگان وزارت صمت را از بلاتکلیفی نجات دهند

کدخبر: 364222
اقتصاد نیوز : حسین نوش آبادی موافق وزیر پیشنهادی صمت گفت: نماینده ورامین، پیشوا و قرچک گفت: می خواهیم درباره مدیریت وزارتخانه‌ای تصمیم بگیریم که مسئولیت حیاتی را عهده دار است. وضعیت آشفته بازار و نابسامانی حوزه بازرگانی و تجارت معضلات بخش صنعت و معدن و شرایط نگران کننده تولید و بی توجهی به اقتصاد مقاوتی نیازمند وزیری صالح و توانمند برای این وزارتخانه است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، وی تاکید کرد: مدیریت بازار و معیشت مردم و عدالت در توزیع کالاهای اساسی با ایجاد شبکه توزیع مناسب و شکسته شدن انحصار در روندها و فعال سازی سامانه‌های نظارت بر کالا و حذف انصار و مقابله با ویژه خواران و اصلاح ساختار تنظیم بازار و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا مورد انتظار مردم و مجلس است .

این نماینده مجلس یازدهم ادامه داد: احیای واحدهای صنعتی و تولیدی و حذف مشکل واحدهای بحران زده و تامین مواد اولیه این کالاها باید سرلوحه کار وزیر قرار گیرد. برندسازی با هدف استفاده حداکثری از توان تولید و توجه به صادرات با در نظر گرفتن مزیت نسبی و استفاده از ظرفیت داخلی و حرکت به سوی بومی سازی و توجه به صنعت خودرو و سامان دهی بازار خودرو باید در دستور کار وزیر آینده باشد.

نوش آبادی گفت: همچنین احیا و فعال سازی معادن کوچک و تنظیم بازار فولاد و فعال کردن دیپلماسی تجاری در وزارتخانه ها و توسعه نمایشگاه ها با مشارکت اتاق بازرگانی با حضور بخش خصوصی و توسعه صادرات و توسعه مبادلات مرزی و گسترش تجارت الکترونیک و پیشگیری از فساد اداری در زیر مجموعه این وزارتخانه و حذف رانت خواری و فروش مجوز و حذف امضای طلایی و کارسازی و استفاده از نیروهای جوان و متعهد به نظام و انقلاب می بایست در صدر برنامه های وزیر جدید باشد .

او ادامه داد: اینجانب با توجه به بررسی‌های عمل آمده و نظر مثبت کمیسیون صنایع و نظرات مثبت شخصیت‌های علمی و مذهبی و با وجه به تجربه رزم حسینی و نقش برجسته ایشان در حوزه عملیاتی و دفاعی و نقش قائم مقامی در کنار شهید حاج قاسمی سلیمانی در لشگر ثار الله در دوران دفاع مقدس و داشتن برنامه های مناسب برای برون رفت وزارت صمت از مشکلات کنونی به ایشان رای اعتماد می دهم و از نمایندگان درخواست دارم با حمایت از ایشان وزارت صمت را از بلاتکلیفی نجات دهند .

وی تاکید کرد: از مخالفین تقاضا دارم با حفظ حرت از اظهار نظرهایی که موجب وهن مجلس می شود، خودداری کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما