کدخبر: ۳۶۴۵۰۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

نجم آبادی: ایران یکی از ثروتمندترین دولت های دنیا است

اقتصاد نیوز : نماینده مردم سبزوار در مجلس گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران یکی از ثروتمندترین دولت های دنیا است و همه مردم باید از یارانه بهره مند شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، بهروز محبی نجم‌آبادی، نماینده مردم سبزوار در مجلس در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به رأی دیروز مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت، عنوان کرد: اتفاقات دیروز مجلس نشان داد که این مجلس زنده است.

وی تصریح کرد: توقع از این مجلس این است که در این شرایط اقتصادی و معیشتی که با دامنه تبلیغات گسترده دشمن همراه است اولویت ها تغییر کند و نظارتی جدی بر موضوع معیشتی و اقتصاد وجود داشته باشد.

محبی نجم آبادی اضافه کرد: امروز نگاه باید به ریزش بورس و وضعیت معیشتی مردم به مانند حوادث غیرمترقبه باشد و توقع این است که تصمیمات در حوزه اقتصاد به مانند مقابله با حوادث غیرمترقبه مثل سیل و زلزله باشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران یکی از ثروتمندترین دولت های دنیا است و همه مردم باید از یارانه بهره مند شوند. این کشور بن بست پذیر نیست و مجلس در خدمت مردم و همراه دولت برای رسیدگی به امور مردم تا پایان خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند