کدخبر: ۳۶۴۷۲۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اگر در این ۷ ماه کرونا نگرفتیم، یعنی دیگر نمی‌گیریم؟!

اقتصادنیوز : متاسفانه برخی از افراد جامعه بر این باورند که اگر تا به امروز به بیماری منحوس کرونا مبتلا نشده اند، دلیل آن سیستم ایمنی قوی آنهاست.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، متاسفانه برخی از افراد جامعه بر این باورند که ویروس کرونا یک بیماری نادری است که تنها برخی از افراد جامعه درگیر آن می شوند و اگر از ۷ ماه گذشته تاکنون به این بیماری مبتلا نشده اند بدلیل بدن تنومند و قدرتمند آنها استو همین امر باعث عدم رعایت افراد جامعه از شیوه نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی می شود.

 بر اساس این گزارش؛ متاسفانه این رفتار و عقاید برخی از افراد جامعه نگران کننده است، تمام مبتلایان و افرادی که روزانه جان خود را از دست می دهند وابسته به میزان جهش ۲۰۰ برابری این ویروس بوده است و اگر میزان جهش این ویروس در آینده نزدیک بیشتر شود تعداد افرادی که درگیر این بیماری می شوند به مراتب بیشتر خواهند بود و علاوه بر موج سوم کرونا ویروس موج های بعدی نیز یکی پس از دیگری رخ خواهند داد.

لذا به همه افراد جامعه در هر شغل و صنفی توصیه می شود شیوه نامه های بهداشتی را ماننده استفاده از ماسک و دستکش رعایت کرده تا بتوانیم در آینده نزدیک این بیماری را ریشه کن کنیم .

 

این مطلب برایم مفید است
232 نفر این پست را پسندیده اند