کدخبر: ۳۶۴۹۹۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

وزیر احمدی نژاد، کاندید انتخابات ریاست جمهوری می شود؟

اقتصاد نیوز : عضو کابیته دولت نهم و دهم گفت:در این چند سال فرصتی بود که حسب تجارب پیش آمده در دولت، مجلس و نهادهای علمی و انقلابی، با همراهی جمعی از نخبگان و دلسوزان برنامه های قابل توجهی برای ایفای نقش دولتی مقتدر و کارآمد مهیا کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمد عباسی، عضو کابینه دولت نهم و دهم، در جمع گروهی از دانشجویان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفته است: برخی که برای مدیریت کشور برنامه مدون نداشته و با بی تدبیری اثر تحریم ها را چند برابر کرده اند، می گویند دشمن مقصر وضعیت امروز است ضمن اینکه عملکردها و شاخص ها کاملا نشان می دهد  که بی تدبیری و ناکارآمدی مدیریتی نتیجه وضع امروز است، چشم دوختن به دشمنی که شماها مقصر اصلی تلقی می کنید، حاصل سیاست های غلط بکار گرفته است.

وی در پاسخ به سوال دانشجویی درباره احتمال کاندیداتوری وی در انتخابات 1400، گفت: امثال بنده  متعلق به ملت و نظام اسلامیمان هستیم. پس در حد توان و شرایط نباید از انجام هر خدمتی دریغ کنیم.

عباسی گفت: در این چند سال فرصتی بود که حسب تجارب پیش آمده در دولت، مجلس و نهادهای علمی و انقلابی، با همراهی جمعی از نخبگان و دلسوزان برنامه های قابل توجهی برای ایفای نقش دولتی مقتدر و کارآمد مهیا کنیم اما برای کاندیدا شدن به نظر می رسد با این تعداد افرادی که به عنوان داوطلب  ذکر می شود فعلا نیاز و ضرورتی برای کاندیداتوری نمی بینیم. مگر اینکه شرایط به گونه ‌ای رقم بخورد که اقتضای حضور باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند