کدخبر: ۳۶۵۰۹۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
زمان بهره‌برداری از ایستگاه مترو تربیت مدرس در پایتخت

زمان بهره‌برداری از ایستگاه مترو تربیت مدرس در پایتخت

اقتصادنیوز :‌شرکت مترو تهران اعلام کرد: ایستگاه مترو تربیت مدرس در بخش تقاطعی با خط ۶ مترو، بهمن سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، شرکت مترو تهران اعلام کرد: جلسه بررسی آخرین وضعیت ایستگاه تقاطعی دانشگاه تربیت مدرس با حضور علی امام مدیرعامل شرکت مترو و جمعی از مدیران پروژه برگزار شد.

ایستگاه تربیت مدرس یک ایستگاه تقاطعی بین خطوط ۶ و ۷ مترو تهران است که پیش از این در خط ۷ به بهره‌برداری رسیده و بخش تقاطعی آن در خط ۶ در حال تکمیل است.

با توجه به اینکه بهره‌برداری از بخش شمالی خط ۶ از ایستگاه تربیت مدرس آغاز خواهد شد درنتیجه افتتاح این ایستگاه بسیار ضروری به نظر می‌رسد. 

با بهره‌برداری از بخش تقاطعی ایستگاه  تربیت مدرس در خط ۶ مرز اتصال این خط به شبکه متروی تهران ایجاد می‌شود درنتیجه این ایستگاه نقش اساسی در جذب مسافر برای خط ۶ دارد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، بهره‌برداری از ایستگاه تربیت مدرس در خط ۶ مترو، زمستان امسال انجام شده و با افتتاح این ایستگاه، ظرفیت مسافرگیری ایستگاه تربیت مدرس دو برابر می‌شود.

این ایستگاه در مجاورت دانشگاه تربیت مدرس و در تقاطع محدوده کوی نصر با بزرگراه شهیدچمران قرار داردکه در ادامه خط ۶ تا بلوار پیامبر(ص) ادامه می‌یابد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند