سی‌ان‌ان اعلام کرد: حال ترامپ نگران کننده است

کدخبر: 365153
اقتصاد نیوز : خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان در کاخ سفید اعلام کرد بر اساس شنیده‌ها، وضع دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نگران کننده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کیتلین کالینز، خبرنگار شبکه تلویزیونی سی ان ان در کاخ سفید اعلام کرد بر اساس شنیده‌ها، وضع دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نگران کننده است.

خبرنگار سی ان ان در ارتباط زنده از کاخ سفید گفت: برخی از مقامات و مسئولان کاخ سفید، سعی دارند وضع جسمانی و سلامت ترامپ را عادی و خوب نشان بدهند و طی ۲۴ ساعت گذشته مدام گفته اند که علائم و عوارض کرونا در ترامپ خفیف است و اینک می‌بینیم که او بستری شده و از دارویی مثل رمدسیویر استفاده می‌کند؛ لذا باید گفت وضع جسمانی ترامپ جدی‌تر از آن است که گفته می‌شد.

وی ادامه داد: نکته نگران کننده این است که ما به طور کامل از وضع جسمانی رئیس جمهور مطلع نیستیم و نمی‌دانیم که علائم حیاتی او چطور است و نحوه مداوا و درمان او چگونه است. تنها چیزی که مسئولان کاخ سفید می‌گویند این است که او دیگر از دستگاه تنفسی مصنوعی استفاده نمی‌کند. این به آن معناست که او قبلا از دستگاه اکسیژن استفاده می‌کرده است. ما این را هم می‌دانیم که رئیس جمهور در چند روز گذشته، تب داشته است.

خبرنگار سی ان ان افزود: آن‌ها (مسئولان کاخ سفید) به ما نمی‌گویند که وضعیت جسمانی رئیس جمهور دقیقاً چطور است، ولی منابع آگاه می‌گویند تب ترامپ بالاست و به همین علت، او را فورا به بیمارستان منتقل کرده اند. پزشک معالج رئیس جمهور هم در کنفرانس خبری امروز خود شفاف صحبت نمی‌کرد. این طور به نظر می‌رسید که او سعی دارد از پاسخ‌های صریح طفره برود. مشخص نیست که آیا رئیس جمهور دستور داده است تا او طوری صحبت کند که فعلا کسی از وضع دقیقش مطلع نشود. ولی از همه مطالبی که در این دو روز از کاخ سفید و مسئولانش شنیده شده است، اینطور برداشت می‌شود که وضع جسمانی رئیس جمهور نگران کننده است.

در همین حال، خبرگزاری رویترز گزارش داد: میچ مک کانل، رئیس اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنای آمریکا در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: با دونالد ترامپ گفتگو کرده است و شرایط وی خوب به نظر می‌رسد. ترامپ تاکید دارد حالش خوب است.

رئیس دفتر کاخ سفید نیز اعلام کرد: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا حالش خوب و سرپاست. پزشکان وی نیز از علائم حیاتی وی بسیار خشنود هستند. من امروز چند بار با ترامپ دیدار کردم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما