درخواست نانسی پلوسی از تیم پزشکی دونالد ترامپ

کدخبر: 365367
اقتصاد نیوز : رییس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: ما باید اعتماد کنیم که آنچه تیم پزشکی ترامپ از وضعیت او به ما می‌گوید، حقیقت دارد.»

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «نانسی پلوسی» رییس مجلس نمایندگان آمریکا از تیم پزشکی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور خواست تا اطلاعات قابل اعتمادی به مردم ارائه کنند.

این مقام آمریکایی در مصاحبه با شبکه خبری سی‌بی‌اس گفت: «ما باید اعتماد کنیم که آنچه تیم پزشکی ترامپ از وضعیت او به ما می‌گوید، حقیقت دارد».

این مصاحبه پیش از برگزاری کنفرانس خبریِ تیم پزشکی ترامپ در بیمارستان «والتر رید» محل درمان رئیس جمهور آمریکا، انجام شده است.

«شان کنلی» پزشک «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، با اعلام آنکه روند بهبودی او آغاز شده اعلام کرد که ترامپ احتمالا فردا از بیمارستان مرخص می‌شود.

کنلی در کنفرانسی خبری خود گفت: «وضعیت ترامپ پنج‌شنبه خوب بود، اما صبح جمعه تب بالایی داشت و اکسیژنش پایین آمد. با آنکه ترامپ امتناع می‌کرد، برای او دستگاه اکسیژن وصل کردیم».

اکنون پلوسی گفته از اینکه احتمال دارد اخباری که تیم پزشکیِ ترامپ به مردم ارائه می‌کنند را رئیس جمهور آمریکا تایید کرده باشد، «نگران است» و این روشی علمی نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما