کدخبر: ۳۶۵۹۴۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های شمالی در پایان هفته

اقتصادنیوز : مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها با اعلام جزییات محدودیت های ترافیکی جاده‌های شمالی در پایان هفته، گزارش داد: جاده هراز که شب گذشته به علت بارش باران (سیلاب) و ریزش سنگ مسدود شده بود صبح امروز بازگشایی شد.

به گزارش اقتصادنیوز، مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای با اعلام محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه (۱۶ مهرماه) تا شنبه (۱۹ مهر ماه) اعلام کرد: جاده‌های شمالی در تعطیلات پایان هفته دو طرفه خواهد بود.

بر این اساس تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۶ مهر تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۹ مهر از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

ترافیک سنگین در جاده چالوس و اتوبان قزوین

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس نیز همچنان ممنوع است و در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است.

در محور هراز نیز تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه  ۱۶ مهر و همچنین از ساعت ۶ صبح روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه تا ساعت۲ بامداد روزهای بعد ممنوع است.

در محور تهران- فیروزکوه- قائم شهر و سمنان- قائم شهر تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸  تا ۲۴ روز جمعه ۱۸ مهر از مسیر شمال به جنوب ممنوع است.

در جاده قدیم رشت- قزوین و بالعکس تردد انواع تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز پنجشنبه و جمعه ممنوع است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند