بن کاسبیت: اسرائیلی ها از همدیگر متنفر هستند

کدخبر: 366405
اقتصاد نیوز : یک نویسنده صهیونیست با اشاره به اوضاع وخیم داخلی در اراضی اشغالی نسبت به وقوع جنگ داخلی در رژیم صهیونیستی هشدار داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بن کاسبیت، نویسنده صهیونیست با انتشار یک مقاله اذعان کرد که اوضاع داخلی در اراضی اشغالی باعث شده تا ساکنان این منطقه به سمت جنگ داخلی حرکت کنند.

بنابر گزارش عربی 21، وی افزود: تظاهرات گسترده علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل، بحران اقتصادی وخیم و افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا باعث شده است که اسرائیل گام به گام به جنگ داخلی نزدیک شود.

این نویسنده صهیونیست نوشت: مقامات اسرائیلی تلاش کرده‌اند مانع وقوع این جنگ داخلی از طریق تقویت اتحاد داخلی برای رویارویی با چالش‌های خارجی شوند اما این اتحاد طی سال‌های اخیر از بین رفته است.

وی اضافه کرد: نفرت شرارت بار و شکاف داخلی خون بار، جای اتحاد داخلی را گرفته است. اسرائیل هیچگاه به این اندازه به درگیری‌های خشونت بار داخلی و چه بسا جنگ داخلی نزدیک نبوده است. نیروهای پلیس توانایی خاموش کردن اعتراضات داخلی را ندارند و اعتماد به نهادهای دولتی از بین رفته است. صهیونیست‌ها به صورت بی سابقه‌ای از یکدیگر متنفر هستند.

هزاران صهیونیست طی هفته‌های گذشته با برگزاری تظاهرات گسترده در تل آویو و در نزدیکی منزل نتانیاهو خشم خود را نسبت به عملکرد سوء وی نشان داده‌اند.

 

تیتر یک
  • رفع مسمومیت برجام با دفع «قرص‌های سمی» ترامپ

    اقتصادنیوز: مارک فیتزپاتریک، معتقد است که جو بایدن به احترام تعهد انتخاباتی خود مبنی بر بازگشت به توافق هسته‌ای و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما