فاصله بایدن از ترامپ دو رقمی شد

کدخبر: 366435
اقتصاد نیوز : نظرسنجی های انجام شده از سوی اغلب رسانه ها و مراکز افکار سنجی ایالات متحده درباره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از فاصله دو رقمی «بایدن» از «ترامپ» حکایت دارند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بر اساس نتایج جدیدترین نظرسنجی های انتخاباتی آمریکا، اختلاف کلی «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات از «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوریخواه به ۹.۷ درصد رسیده اما این عدد در نظرسنجی های رسانه های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.  

بنابر گزارش ریل کلییر پالیتیکز، بر همین اساس در نظرسنجی فاکس نیوز فاصله بایدن از ترامپ ۱۰ درصد است.  در نظرسنجی اکونومیست و موسسه یوگاو این فاصله ۹ درصد است.  

نظرسنجی مشترک رویتر و موسسه Ipsos فاصله بایدن از ترامپ را ۱۲ درصد نشان می دهد.  در نظرسنجی سی ان بی سی و موسسه «چنج ریسرچ» فاصله بایدن از ترامپ ۱۰ درصد است.  

فاصله بایدن از ترامپ در نظرسنجی موسسه راسموسن ۱۲ درصد است.  در نظرسنجی موسسه RMG فاصله بایدن از ترامپ به ۸ درصد رسیده است.  

در نظرسنجی موسسه SurveyUSA نیز بایدن با احتساب ۱۰ امتیاز مثبت جلوتر از ترامپ است.  

در نظرسنجی سی ان ان فاصله بایدن از ترامپ ۱۶ درصد است.  در نظرسنجی مشترک موسسه های IBD و TIPP فاصله بایدن از ترامپ فقط ۳ درصد است.  

نظرسنجی هیل و موسسه هریس ایکس نیز نشان می دهد فاصله بایدن از ترامپ ۷ درصد است و در نهایت نظرسنجی ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال نیز فاصله بایدن از ترامپ را ۱۴ درصد نشان می دهد.  

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما