کدخبر: ۳۶۶۷۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

توئیتر یک توییت رئیس جمهور آمریکا درباره کرونا را علامت‌دار کرد

اقتصاد نیوز : شبکه اجتماعی توئیتر ادعای رئیس جمهور آمریکا در این باره که نه دیگر کرونا می‌گیرد و نه به کسی آن را انتقال می‌دهد، علامت‌دار کرد و آن را مصداق انتشار اطلاعات گمراه کننده دانست.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از فارس: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا ساعتی پیش در پیامی در توئیتر نوشت که وی دیگر نه کرونا می‌گیرد و نه به کسی آن را انتقال می‌دهد.

ترامپ در این پیام توئیتری نوشت: «روز گذشته به طور کامل از تحت نظر قرار داشتن پزشکان کاخ سفید خارج شدم. این بدان معناست که من نمی‌توانم آن (کرونا) را بگیرم (مصون شده‌ام) و نمی‌توانم آن را به کسی بدهم. خیلی خوب است که این را بدانید».

پس از انتشار این پیام، شبکه اجتماعی توئیتر این سخنان ترامپ را نشان دار کرد و در پیامی نوشت: «این توئیت قوانین توئیتر درباره انتقال اطلاعات گمراه‌کننده و بالقوه مضر درباره کووید-۱۹ را نقض می‌کند. اگر چه توئیتر تصمیم گرفته که در دسترس باقی ماندن این توئیت ممکن است در راستای منافع عموم باشد».

توئیتر تا کنون چند بار توئیت‌های ترامپ را نشان‌دار کرده و صحت آن را زیر سوال برده است.

چند روز پیش  توئیتر صحت ادعای ترامپ درباره رای‌گیری پستی را زیر سوال برده بود.

ترامپ در پیامی در توئیتر درباره رای گیری پستی نوشته بود: «آرای برگشتی به ایالت‌ها را نمی‌توان به طور دقیق شمارش کرد. چیزهای زیادی پیشتر بسیار اشتباه پیش رفته‌اند.»

در پی انتشار این پیام،‌ شبکه اجتماعی توئیتر صحت این ادعای ترامپ را زیر سوال برد.

توئیتر زیر پیام ترامپ نوشته‌ای با این مضمون قرار داد: «بیاموزید که چگونه رای گیری از طریق پست امن و ایمن است».

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند