اظهارات مادر دانش‌آموز دیری: متوجه کمک‌های مدیر مدرسه نبودم

کدخبر: 366921
اقتصاد نیوز : مادر سیدمحمد موسوی زاده دانش‌آموز فقید 11 ساله دیری با قدردانی از حمایت‌های مدیر دبستان فرزندش، به اهدای گوشی توسط مدیر مدرسه و عضویت او در شبکه شاد اذعان کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، بعد از ظهر روز گذشته کودکی 11 ساله در شهرستان دیر استان بوشهر جان خود را از دست می‌دهد. اولین خبری که توسط یک رسانه منتشر می‌شود، خبر از خودکشی این کودک از طریق حلق آویز شدن خود به دلیل نداشتن گوشی برای ورود به شبکه شاد است.

در کسری از ثانیه این خبر بازتاب وسیعی در فضای مجازی ملی و بین المللی پیدا می‌کند، به گونه‌ای که شبکه‌های معاند نیز با سوء استفاده هر چه تمام‌تر، آتش بیار معرکه می‌شوند.

خانم نجار مادر دانش آموز فوت شده دیری اظهار داشت:  آقای ایرج قاسمی مدیر مدرسه فرزندم در این سال ها کمک هایی به فرزندم داشته است که متوجه نبوده ام و از وی کمال تشکر را دارم.

وی با بیان اینکه مدیرمدرسه یک گوشی را در اختیار فرزندم قرار داد، افزود: در این سالها نمی‌دانستم کتاب‌های درسی، لباس فرم مدرسه و بیمه فرزندم از کجا تامین می شده است. در این پنج سال آقای قاسمی به فرزندم خیلی کمک کرده است. ایشان برای فرزند من چیزی کم نگذاشته است. این کمک‌ها به صورت نقدی و کارت بانکی و مواد غذایی بوده است. محبت‌های ایشان را هرگز فراموش نمی‌کنم.

خانم نجار در خصوص فعالیت فرزندش در شبکه شاد، گفت: سید محمد در شبکه شاد عضو بوده است اما نمی‌دانم که تا لحظه آخر در شبکه شاد فعال بوده است یا نه؛ چون همان روز حادثه در منزل نبوده‌ام.

وی تصریح کرد: از مدیر مدرسه فرزندم راضی هستم و از او شکایتی ندارم و فقط می‌خواهم بچه‌ام را حلال کند، چون در این سال‌ها همیشه در کنار ما بوده و خیلی محبت در حق فرزند من داشته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما