کدخبر: ۳۶۷۵۴۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بایدن: دولت من با حضور مسلمانان آمریکایی تشکیل می‌شود

اقتصاد نیوز : نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا وعده داد که دولت وی ترسیم کننده تنوع در آمریکا با حضور مسلمانان آمریکایی در هر سطحی باشد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایکنا، جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری، با تکرار تعهد خود مبنی بر لغو «قانون ممنوعیت سفر مسلمانان» در اولین روز ریاست جمهوری خود، وعده داد که دولت وی ترسیم کننده تنوع در آمریکا با حضور مسلمانان آمریکایی در هر سطحی باشد.

بایدن در یک پیام ویدیویی به یک سازمان حقوق مدنی به نام انجمن وکلای مدافع مسلمان (Muslim Advocates) در آمریکا بر تحقق وحدت علیه نفرت و تعصب تأکید کرد.

بایدن گفت: امروز، اعتماد در حال از بین رفتن است؛ امید گریزان به نظر می‌رسد. به جای بهبود، ما از هم پاشیده‌ایم و من حاضر نیستم که چنین اتفاقی بیفتد. ما آینده خیلی درخشانی داریم که نمی‌توانیم آن را غرق در خشم و تفرقه کنیم.

معاون سابق رئیس جمهور سابق آمریکا افزود: من به عنوان رئیس جمهور با شما کار خواهم کرد تا سم نفرت را از جامعه پاک کنیم. به مشارکت شما احترام می‌گذارم. دولت من مانند آمریکا خواهد بود که آمریکایی‌های مسلمان در هر سطح در آن خدمت می‌کنند.

در حال حاضر و براساس برخی نظرسنجی‌ها بایدن با اختلاف اندکی از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و نامزد حزب جمهوری‌خواه پیش است. انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز ۳ نوامبر (۱۳ آبان) برگزار می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
173 نفر این پست را پسندیده اند