ادعای رسانه‌های اسرائیلی: ساعت شِنی ترامپ در حال پایان است

کدخبر: 368193
اقتصاد نیوز : یک رسانه رژیم صهیونیستی ابراز عقیده کرد که ساعت شنی عمر ریاست جمهوری دونالد ترامپ در حال پایان است و ترامپ دوئل زندگی سیاسی خود را در حال انجام دارد.

 

 

  •  
  •  

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، روزنامه عبری زبان گلوبس در شماره امروز دوشنبه خود با اشاره به این مسئله افزود گرچه انتخابات قرار است روز سوم اکتبر برگزار شود، اما تا روز شنبه، 26 میلیون آمریکایی در انتخابات شرکت کرده و تصمیم و آرای خود را به صندوق انداخته اند. این رقم معادل 19 درصد از کل افرادی بود که در سال 2016 در انتخابات  شرکت کرده بودند.

به اعتقاد نویسنده این گزارش که به نظرسنجی های انجام شده در چند ایالت سرنوشت ساز آمریکا هم سر زده است ، ترامپ همچنان در نظر افکار عمومی در معرض پسرفت است و در واقع اکنون دوئل بزرگ حیات سیاسی خود را تا سوم نوامبر آینده به انجام می رساند.

با این حال روزنامه یدیعوت احارانوت در بخش اخبار انتخابات آمریکای خود از نگرانی دموکرات ها درباره تغییر ناگهانی در نتایج در مقایسه با نظرسنجی های انجام شده سخن گفت تا بدین شکل به صهیونیستها در رابطه با ادامه بقای ترامپ قوت قلب بدهد.

به اعتقاد این روزنامه عبری زبان، ترامپ چنین تجربه ای را در سال 2016 در رویارویی با هیلاری کلینتون داشت و گرچه در آن زمان تمامی نظرسنجی از پیروی قاطع کلینتون سخن می گفتند اما ترامپ دست آخر این پیروزی را از آن خود کرد.‎

بازتاب اخراج هیئت اماراتی از مسجدالاقصی در رسانه‌های صهیونیستی

اخراج هیئت سازشکاران اماراتی از مسجدالاقصی توسط مردم فلسطین در رسانه‌های رژیم صهیونیستی بازتاب شده است.

پایگاه عبری زبان 0404 با انتشار ویدئویی خبر داد ، فلسطینیان اجازه حضور و بازدید شماری از اماراتی ها را که در چارچوب سازش به فلسطین اشغالی سفر و قصد بازدید از مسجد الاقصی را داشتند ندادند.

این رسانه عبری افزود این هیئت که با هدف زیارت مسجد الاقصی خود را به قدس رسانده بود به شدت مورد اهانت قرار گرفته و از آن جا اخراج شد.

به نوشته این پایگاه صهیونیستی، فلسطینیان با زباله توصیف کردن سازشکاران اماراتی، آن ها را از داخل رواق مسجد الاقصی و بعد از آن از صحن و محوطه آن ا خراج کردند.

این رسانه افزود این اهانت و اخراج به دلیل توافقنامه ای است که ابوظبی با تل آویو به امضا رساند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما