کدخبر: ۳۶۸۳۵۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

حمله ترامپ به شبکه سی‌ان‌ان

اقتصاد نیوز : رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی اخیر خود شبکه سی‌ان‌ان را برای پوشش اخبار کرونا، مورد حملات لفظی قرار داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه سی‌ان‌ان را به دلیل پوشش اخبار ویروس کرونا در تجمع صد‌ها تن از طرفداران خود که بسیاری از آن‌ها هم هیچ ماسکی نداشتند، به سخره گرفت.

بنابر گزارش خبرگزاری هیل، ترامپ در جمع طرفداران خود گفت: هر زمان که شما شبکه سی‌ان‌ان را تماشا می‌کنید، تنها درباره بیماری کووید-۱۹ می‌گوید. مردم دیگر از شنیدن اخبار مربوط به کرونا خسته شده‌اند، آن‌ها (سی‌ان‌ان ) سعی دارند از این ماجرا به عنوان دستاویزی برای موضوع انتخابات استفاده کنند.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه صحبت‌هایش با به کار بردن الفاظ زننده اقدام به فحاشی و حمله لفظی به این شبکه آمریکایی کرد و گفت: سی‌ان‌ان بداند مردم دیگر خریدار این حرف‌ها نیستند.

او افزود: بله مردم دیگر از کرونا خسته شده‌اند، بله این ویروس جهش داشته است، هیچ سنبله‌ای هم وجود نخواهد داشت، واکسن ساخته می‌شود یا نمی‌شود، مهم نیست، فقط ما را راحت بگذارید، مردم از این حرف‌ها خسته شده‌اند.

ترامپ در حالی به سی‌ان‌ان حمله می‌کند که در حال حاضر آمریکا با ۲۱۵ هزار تن بالاترین آمار مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا را به خود اختصاص داده است و مقامات ایالتی و محلی درباره تکمیل ظرفیت بیمارستان‌ها هشدار داده‌اند.

اما ترامپ همچنان به برگزاری تجمعات انتخاباتی خود با صد‌ها یا هزاران طرفدار شانه به شانه ایستاده که بیشتر آن‌ها بدون ماسک هستند، ادامه می‌دهد. او در اغلب سخنرانی‌های انتخاباتی خود اظهار می‌گوید آمریکا توانسته اوضاع را کنترل کند، اما واقعیت امر با اظهارات او مغایرت دارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند