روایت سردار رشید از ترکیب قدرت تهاجمی سپاه و ارتش برای سرکوب هر تهدیدی

کدخبر: 368379
اقتصاد نیوز : فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) گفت: فرماندهان ارتش و سپاه با تلاش و مجاهدت دائمی و هم افزایی از طریق ترکیب قدرت ارتش و سپاه و با همه توان در مقابل تهدیدات، آرایش دفاعی و تهاجمی دارند تا هر تهدیدی را سرکوب کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سردار سرلشکر غلامعلی رشید فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) در آستانه رزمایش مدافعان آسمان ولایت گفت: مجموعه قدرت مورد نیاز کشور به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا بر سه پایه شامل قدرت دفاعی، ثبات و استحکام اقتصادی و توانایی و قوام فرهنگی استوار است.

وی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نه تنها در این سه حوزه نقش فعال دارند، بلکه قدرت دفاعی را با رویکرد بازدارندگی تهاجمی ساماندهی و بنا کرده‌ اند و قدرت دفاعی نیروهای مسلح ما بیشترین انطباق و تناسب را با مولفه های فرهنگی-تاریخی دارد.

سرلشکر رشید ادامه داد: چنانکه تاکنون در صحنه‌ رزمایش‌های پدافند هوایی مشاهده  کرده ایم، فرماندهان و رزمندگان پدافند هوایی، تمامی اقدامات تهدید آمیز دشمن را همانند صحنه جنگ واقعی سرکوب و خواهند کرد.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) تصریح کرد: فرماندهان ارتش و سپاه با تلاش و مجاهدت دائمی و هم افزایی از طریق ترکیب قدرت ارتش و سپاه و با همه توان در مقابل تهدیدات، آرایش دفاعی و تهاجمی دارند تا هر تهدیدی را سرکوب کنند.

رشید ادامه داد: نگاه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به آینده با وجود چالش‌ها و دشواری‌ها، با اعتماد و اتکال به خداوند متعال و پشتوانه عظیم ملت شریف ایران، سرشار از امید است. ما وقتی به  42 سال فراز و نشیب های گذشته نگاه می‌کنیم، به این نتیجه می رسیم، آنچه پیش رو قرار دارد به مراتب آسان تر از دشواری هایی است که ملت سرافراز ایران و نیروهای مسلح با توکل بر خداوند و تلاش و مجاهدت پشت سر نهاده است.

وی اظهار داشت: نیروهای مسلح در این رویارویی سرنوشت ساز اولا با سخت کوشی سرسختانه از تمامی دستاوردهای انقلاب و تمامیت ارضی و استقلال کشور، در برابر تهدیدات دفاع خواهند کرد و ثانیا برای تحکیم ثبات سیاسی-امنیتی و توسعه قدرت دفاعی کشور تلاش خواهند کرد و با توکل به خداوند متعال مانع از تکرار تحقیر تاریخی ملت ایران و نیروهای مسلح، همانند آنچه  در دوران منحوس پهلوی در برابر قدرت های سلطه گر رخ داد خواهند شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما