ادعاهای عجیب رسایی درباره حال و روز مجری CNN قبل از مصاحبه با احمدی‌نژاد

کدخبر: 368434
اقتصاد نیوز : حمید رسایی که در زمره شیفتگان رئیس دولت سابق قرار دارد سال ها قبل در تمجید از عملکرد رئیس جمهور سابق در نیویورک گفته بود: دکتر احمدی نژاد جواب سوالات را در مصاحبه ها با طرح یک سوال عنوان می کرد که آنها را خلع سلاح می نمود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، حمید رسایی نماینده وقت مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تاریخ هشتم مهرماه سال ۱۳۸۸  می گوید:  بر خلاف نظر دیگران که اول باید مسایل داخلی را حل کرده و بعد به مسایل خارجی توجه کرد ، تا حضور فعال در خارج نداشته باشیم نمی توانیم به توسعه درونی دست یابیم و چهارمین سفر دیگر احمدی نژاد سفری فعال و پرتحرک بود و سفر اخیر برخلاف سفرهای گذشته نوعی جهاد به حساب می آمد.

*در هتلی که اسکان داشتیم رییس جمهور ی پاکستان و چند رییس جمهوری دیگر حضور داشتند که در مدت حضور خود تحرکی از آنها ندیدیم در حالی که اکثر سالنها و جلسات در اختیار گروه ایرانی بود.

* در مصاحبه های دو طرفه دکتر احمدی نژاد سیاست تهاجمی دارد به این صورت که در همان ابتدا وقتی مصاحبه کننده سوال می پرسد برغم روشهای رایج که مقامات رسمی به کلی گویی می پردازند با صراحت به موضوعات اصلی اشاره کرده و حتی تا جزییات نیز مطرح می کرد.  دکتر احمدی نژاد جواب سوالات را در مصاحبه ها با طرح یک سوال عنوان می کرد که آنها را خلع سلاح می نمود.

*{با اشاره به مصاحبه رییس جمهوری با شبکه تلویزیونی CNN که توسط لری کینک خبرنگار و مجری مشهور انجام شد}: این مجری قبل از مصاحبه دچار لرزش شد و بر روی وی پتو انداختند و برخی مسایل را وقتی دکتر احمدی نژاد مطرح می کرد با گوشی او را راهنمایی می کردند.

* در این سفر رییس جمهوری در هیچ زمانی موضوع هولوکاست را مطرح نکرد و این در حالی است که در جلسات و مصاحبه ها خبرنگاران از او این سوال را می پرسیدند. وقتی رژیم صهیونیستی پشت تریبون سازمان ملل برای اثبات هولوکاست دست و پا زد، رسانه های اسراییل خشمگین شدند که احمدی نژاد در تردید در مورد هولوکاست موفق بوده است.

* صندلیهای سالن دو ساعت قبل از سخنان دکتر احمدی نژاد نیز خالی بود و تا قبل از شروع سخنان وی، محل جلسه با تردد و همهمه عادی همراه بود و زمانی که رییس جمهور ی برای سخنرانی آماده شدند خبرنگاران و افراد حاضر خود را برای شنیدن سخن ایشان آماده کردند و این امر نشان داد که صحبت های وی تاثیر گذار بوده و مخاطب فراوان دارد.

*تاج زاده خروج شخصیت های سیاسی را از اجلاس دوربان ۲، نقطه ضعف معرفی کرد و اینکه چرا باید اینطور حرف بزنیم که این اتفاق بیفتد را نقطه ضعف می دانست و این در حالی است که خاتمی وقتی در سازمان ملل سخنرانی کرد رییس جمهوری آمریکا به صحبت های او گوش داد.

*ا ین برخلاف مبانی نظام است و وقتی که آبراهام لینکلن را شهید بدانیم باید به خودمان شک کنیم و نقطه افتخار و صحت مطالب دکتر احمدی نژاد همین است که برخی سالن را ترک کنند.

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در۲۳ خرداد ۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ بازار اوراق بدهی دولت کاملا باثبات و کاملا سرد بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما