بزرگترین خطری که در کمین اسرائیل است !

کدخبر: 370318
اقتصاد نیوز : یک ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی تأکید کرد بزرگترین خطر برای این رژیم در جولان اشغالی حزب‌الله لبنان است نه سوریه.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رومن گوفمان، فرمانده لشگر ۲۱۰ ارتش رژیم صهیونیستی در گفتگو با خبرگزاری تاس گفت، اگر به مرزهای سوریه نگاه کنیم خطر بزرگتر "ایجاد جبهه‌ای از سوی ایران و حزب‌الله در جنوب سوریه علیه اسرائیل است."

وی افزود: این همان خطر اصلی است. خطر در سوریه که باید به بازسازی خود به عنوان یک کشور بپردازد، نیست بلکه در حقیقت ایران و حزب‌الله به این منطقه نفوذ می‌کنند و پایگاه‌های خود را به صورت مستمر تقویت می‌کنند.

وی مدعی شد: این خطر بزرگی برای ما و دولت سوریه و شهروندان سوری در جنوب این کشور است. "حزب‌الله از شهروندان سوری در جنوب این کشور به عنوان گروگان استفاده می‌کند!"

این ژنرال گفت، سوریه اکنون در وضعیت مناسبی نیست برای همین در مرزهای لبنان خطر بسیار بزرگ‌تر حزب الله است.ارتش سوریه برای بازیابی توانایی‌های خود سال‌ها زمان نیاز دارد.

وی گفت، ارتش رژیم صهیونیستی طی هفته‌های اخیر چند عملیات علیه پایگاه‌های سوریه در جولان انجام داده بدون اینکه وارد درگیری با سربازان سوری شود. هدف استراتژیک برای اسرائیل ممانعت از حضور ایران و حزب‌الله در جنوب سوریه و به طور کلی تمام سوریه است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما