کدخبر: ۳۷۰۳۶۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بازداشت یک ساعته جواد یساری برای اجرا در یک مراسم عروسی

اقتصاد نیوز : مراسم عروسی کرونایی در روستایی در شهرستان نی‌ریز با حضور یکی از خوانندگان ، بدون رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی، برگزارکننده را راهی زندان کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، انتشار نماهنگی  در فضای مجازی که نشان می‌دهد در روستای ریزآب شهرستان نی‌ریز مراسم عروسی در حال برگزاری است، به نگرانی‌ها درباره شدت شیوع بیماری در این شهرستان دامن زده است.

در همین راستا فرماندار نی‌ریز، ضمن تایید برگزاری چنین مراسمی عنوان کرد: این مراسم خصوصی بوده و از آنجا که سالن‌ها و اماکن تجمع مردم تعطیل است، در خانه برگزار شده است.

مراد هدایت ابراز داشت: از فرد برگزارکننده این مراسم توضیح خواسته شده بود و پیش از اجرای برنامه تعهد داده بود؛ اما متاسفانه این فرد مراسم را بدون رعایت شیوه نامه های بهداشتی برپا کرد، همزمان با برگزاری نیز مراسم تعطیل و فرد خاطی با دستور مقامات قضایی بازداشت شد.

فرماندار نی‌ریز حضور، یکی از خوانندگان قدیمی کشور را در این برنامه را تایید کرد و گفت: این فرد حدود ربع ساعت به اجرای مراسم پرداخته بود که نیروی انتظامی وارد عمل شد و برنامه را لغو کرد.

او ادامه داد: در روستاها مدیریت تجمعات و برنامه عروسی بسیار دشوار است، زیرا مانند تالار نیست که تعداد محدودی به مراسم دعوت شوند و همه مردم روستا با برگزاری یک عروسی در محل حاضر می‌شوند.

جواد یساری بازداشت و آزاد شد

پیش از این بهمن بابازاده با انتشار ویدئویی از یک عروسی نوشت: در اوج ‎کرونا در شهرستان نی‌ریز استان فارس، ‎جواد یساری بخاطر خواندن در یک مراسم عروسی بازداشت و ساعاتی بعد آزاد شد.

این مطلب برایم مفید است
216 نفر این پست را پسندیده اند