بذرپاش، گزینه جدید کاندیداتوری ریاست جمهوری؟

کدخبر: 370518
اقتصادنیوز : عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: بذرپاش سابقه اجرایی چندانی ندارد و نامزد شدن او برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ زود است.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، با اشاره به مطرح شدن نام مهرداد بذرپاش برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده گفت: مطرح شدن نام مهرداد بذرپاش اشکال عرفی دارد، زیرا رئیس مجلس او را به عنوان رئیس دیوان محاسبات معرفی کرده و اگر قرار باشد مجددا نام خود را برای نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری مطرح کند باید سفر استانی برود و از سمت خود استعفا دهد، زیرا دیوان محاسبات معطل خواهد شد.
xGZQt6TYxPen

او ادامه داد: بذرپاش جوان انقلابی و متدینی است، اما سابقه اجرایی چندانی حتی در حد وزارتخانه ندارد و به نظر من برای نامزد شدن او در انتخابات ۱۴۰۰ بسیار زود است، زیرا کشور در شرایط بسیار سختی قرار دارد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: اگر انتخابات امسال به صورت رقابتی برگزار شود، بذرپاش رای کسب نخواهد کرد و دلیل آن هم این است که او به عنوان یک چهره افراطی اصولگرا مطرح شده و حتی فکر نمی‌کنم در میان اصولگرایان سنتی و معتدل هم حمایتی داشته باشد، زیرا زمینه اخذ رای برای بذرپاش فراهم نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما