کدخبر: ۳۷۰۷۷۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

بازداشت یک مدیر دولتی در اهر

اقتصادنیوز :‌رئیس دادگستری اهر از بازداشت یکی مدیران متخلف شهرستان اهر خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس ،حجت الاسلام محمدعلی نظری در اهر از دستگیری یکی از مدیران ادارات شهرستان اهر  به جرم ارتشا و اختلاس خبر داد.

 وی گفت: این  مدیر با تشکیل پرونده قضایی بازداشت و انفصال موقت شده و پرونده وی درمرکز استان در دست رسیدگی می باشد.

نظری تأکید کرد: دستگاه قضایی با هیچ مدیر و مسئولی عقد اخوت نبسته و با هر گونه تخلف در هر اداره یا سازمانی برخورد جدی خواهد شد.

این مقام مسئول با انتقاد از توزیع نابسامان اقلام ضروری و مایحتاج عمومی مردم تأکید کرد حل مشکلات مردم وظیفه همه ما مسئولان بوده و هریک از ادارات در حوزه کاری خود باید در حل مشکلات مردم و کمک به امر معیشت مردم تلاش مضاعف کنند.

این مقام ارشد قضایی شهرستان تاکید کرد: متاسفانه برخی نابسامانی و عدم نظارت در توزیع کالاهای ضروری باعث نارضایتی مردم شده و ضرورت دارد ادارات صمت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف به امر نظارت و برخورد با متخلفان اهتمام جدی نمایند

وی یادآور شد: هر شخص و یا واحدصنفی که در امرتوزیع کالا و اقلام ضروری مردم تخلف، کم فروشی و اختلال دربازار نماید با متخلفان برخورد قضایی خواهد شد

رئیس دادگستری اهر از شهروندان خواست هر گونه احتکار، کم فروشی، تخلف و توزیع خارج از شبکه قانونی در صورت عدم رسیدگی از سوی دستگاههای ذیربط موارد  را به دفتر رئیس دادگستری و دادستانی اطلاع  دهند.

حجت الاسلام نظری سلامت مردم و شهروندان را خط قرمز دستگاه قضایی برشمرد و افزود با ناقضین پروتکلهای بهداشتی و افرادی که به عناوین مختلف اعم از برگزاری مراسم عروسی، عزا و یا هرتجمعی که بهداشت و سلامت شهروندان را به خطر اندازد برخورد خواهیم کرد.

این مقام مسئول قضایی همچنین از اقدام و دستگیری  به موقع سارقان سارقان طلافروشی تبریز توسط نیروی انتظامی با همکاری دستگاههای امنیتی وقضایی قدردانی کرد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند