زالی مطرح کرد:

آمار بستری ها در تهران رکورد زد/تعداد قابل توجه مراجعان سرپایی/روزهای بدی در انتظار تهران است

کدخبر: 370796
اقتصاد نیوز : فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با اشاره به اینکه ترافیک تهران تغییر قابل توجهی نکرده است، گفت: فوتی‌های کرونایی استان تهران تا ۳ هفته آینده کاهش نخواهد داشت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر: علیرضا زالی عصر یکشنبه در حاشیه برگزاری جلسه قرارگاه مقابله با کرونای تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه امروز با حضور ۷ تن از استانداران منتخب کشور و ۷ نفر از رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزیر کشور و بهداشت برگزار شد که بن مایه این جلسه هماهنگی بیشتر در خصوص اجرای مصوبات و هماهنگی‌های بیشتر بود.

زالی در خصوص آمار امروز کرونا در استان تهران عنوان داشت: ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر به صورت سرپایی طی ۲۴ ساعت اخیر به مراکز درمانی مراجعه کردند و متأسفانه آمارهای بستری کرونایی‌ها در پایتخت نگران کننده است و رکورد زد و ۶ هزار و ۳۳۷ نفر بستری شدند که چندین ماه بود به این عدد نرسیده بودیم و رکورد جدید در بستری‌ها محسوب می‌شود.

وی در خصوص بستری‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه گفت: یک هزار و ۷۰۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده‌اند و ۸۹۰ بیمار امروز در بخش‌ها پذیرش شدند که از این تعداد ۱۷۰ نفر در بخش مراقبت ویژه بستری و ۸۲۰ بیمار نیز ترخیص و ۹۰ بیمار کرونایی فوت شده‌اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران بیان داشت: با توجه به تعداد یکهزار و ۷۰۲ بیمار بد حال در بخش مراقبت‌های ویژه و ۶ هزار و ۳۳۷ بیمار در بخش‌های عادی در بیمارستان‌های پایتخت، در ۳ هفته آینده انتظار کاهش فوتی‌های کرونایی وجود ندارد.

وی عنوان داشت: ترافیک تهران تغییر قابل توجهی نکرده و ترددهای درون شهری و فضای‌های پرخطر که شناسایی شده‌اند از تراکم بالایی برخوردار است که این موضوع نگران کننده و پر خطر است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما