کدخبر: ۳۷۱۲۹۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رویت شی پرنده درخشان در آسمان چین

اقتصاد نیوز : رویت یک شی پرنده درخشان در آسمان چین موجب حیرت محلی شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یوفو یا همان شیء پرنده ناشناس، شاید کمتر کسی در دنیا پیدا شود که این نام را نشنیده باشد. تاکنون تصاویر مختلفی از آن‌ها در سراسر جهان توسط شهروندان عادی تهیه شده است، اما هیچ کس منشاء دقیق آن‌ها را نمی‌داند.

در حالی که برخی این اشیاء پرنده را تکنولوژی پیشرفته برخی کشور‌های جهان قلمداد می‌کنند، اما برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند. این اشیاء پرنده هر چه که باشند، اما تاکنون کسی نتوانسته روی زمین نشانه‌ای از آن‌ها بیابد و شاید در آینده‌ای نزدیک سرانجام جهانیان منشاء این سفینه‌های درخشان در آسمان را دریابند.

اما به تازگی پرواز یک شی درخشان در آسمان چین خبرساز شده است. پرواز این شی پرنده موجب شوک ساکنان محلی در این کشور شد. در یکی از کلیپ‌های منتشر شده این شی درخشان در حال عبور از بالای ساختمان‌های منطقه‌ای در استان «هیلونگ جیانگ» چین دیده می‌شود. این کلیپ پس از انتشار در ویبو، یک شبکه اجتماعی مشابه توئیتر در چین توجه بیش از ۱.۷ میلیون بیننده را به خود جلب کرد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی این شی درخشان در ساعت ۱۰.۰۵ شب تاریخ ۳۰ اکتبر در آسمان شهر «شوانگ یاشان» واقع در استان هیلونگ جیانگ رویت شد. برخی از کاربران در فضای مجازی با انتشار این تصاویر آن را یک یوفو دانستند. با این حال یکی از کارشناسان چینی نظر متفاوتی داشت و آن را نوعی شهاب سنگ درخشان یا زباله فضایی دانست.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند