پیروزی بایدن به کرونا ربطی ندارد؛ ماسک بزنید

کدخبر: 371679
اقتصادنیوز : باورتان می‌شود هنوز برخی می‌گویند، کار خودشان است تا گرانی‌ها را تحت تاثیر قرار بدهند؟! هنوز که هنوز است بدون ماسک، زندگی می‌کنند چون فکر می‌کنند کرونا پوششی است برای گرانی و تورم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصرایران، انتخابات آمریکا تبدیل به خبر بزرگ جهان و البته ایران شده است. انتخاباتی که همه خبرها از جمله کرونا را تحت تاثیر قرار داده است. بازار ایران به نتیجه انتخابات آمریکا واکنش مثبت داشته و این باعث شده برخی فکر کنند پیروزی بایدن روی کرونا هم اثر می‌گذارد.

تنها پدیده‌ای که فعلا می‌تواند بر روی کرونا اثر بگذارد، ماسک زدن ماست و لاغیر. واقعا جالب است، طبق دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، باشگاه‌های ورزشی و قهوه‌خانه‌ها تعطیل هستند و بخشی از مردم به جای همراهی کردن، به صورت قاچاقی به باشگاه و قهوه‌خانه می‌روند.

چندماهی در قهوه خانه قلیان نکشید، آسمان به زمین می‌آید؟ چندوقتی در باشگاه دمبل‌ها را بالاو پایین نکنید، کار دنیا لنگ می‌شود؟ خیلی عجیب است که برخی برای سلامت خود اهمیت قائل نیستند و همه چیز را به شوخی می‌گیرند. این افراد نه تنها برای خود ارزش قائل نیستند بلکه جان دیگران هم برای‌شان مهم نیست.

مساک بزنیم؛ پیروزی بایدن به کرونا ربط ندارد

باورتان می‌شود هنوز برخی می‌گویند، کار خودشان است تا گرانی‌ها را تحت تاثیر قرار بدهند؟! هنوز که هنوز است بدون ماسک، زندگی می‌کنند چون فکر می‌کنند کرونا پوششی است برای گرانی و تورم.

دولت در مورد سفر نکردن قانون جدید می‌گذارد و بعد عده‌ای برای اینکه از این قانون فرار کنند، بار و بندیل را زودتر می‌بندند و از شهر بیرون می‌زنند  تا دچار توقف و بازگشت نشوند. این رفتار مثل این است که در زمان جنگ راه خرمشهر را بسته باشند و عده‌ای به هر دری بزنند که با خانواده به این شهر بروند تا در کنار نخل‌ها تفریح کنند و خستگی کار را از تن به در کنند.

می‌گویند ما در سفر از این خانه به آن خانه می‌رویم. خوب اگر می‌خواهید در خانه بمانید، خوب در همان شهر خودتان در منزل بمانید و تفریح کنید.

شاید وقتی از مدرسه فرار می‌کردید یا زمانی که سر کسی را در معامله‌ای کلاه می‌گذاشتید، بچه زرنگ خطابتان می‌کردند اما حالا اگر از محدودیت‌های کرونایی فرار کنید، بچه زرنگ نیستید، احمق‌اید! چون سلامت خود و خانواده‌تان را به خطر می‌اندازید. کرونا، شوخی نیست و ممکن است به راحتی آب خوردن،جان‌تان را بگیرد و حضرت عزرائیل را به سراغ‌تان بفرستد.

جوان‌هایی که به خود می‌رسند و به خیابان می‌آیند و بدون ماسک جولان می‌دهند، بدانند که ممکن است همه این زیبایی را به خاطر کرونا به زیر خاک ببرند! کرونا با خود نمی‌گوید، این پسر یا دختر را ببین که چه زیباست و بیخیال شود. او افرادی که ماسک نمی‌زنند و عاشق مهمانی و سفر رفتن هستند را دوست دارد.

دندان روی جگر بگذاریم تا عصر کرونا تمام شود. این ویروس، پایانی دارد و بالاخره روزی می‌رسد که دوباره آغوش‌ها را برای هم باز کنیم، لطفا تا آن زمان صبر کنیم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما