انتقاد تند روزنامه آذربایجانی از اظهارات ضدایرانی یک نماینده مجلس این کشور

کدخبر: 371685
اقتصاد نیوز : به دنبال اظهارات بی‌اساس یک نماینده مجلس ملی جمهوری آذربایجان درباره ایران، یک روزنامه آذربایجانی انتقاد تندی نسبت به این نماینده منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روزنامه ینی مساوات،  چاپ باکو به دنبال اظهارات بی‌اساس بهروز محرم اف، نماینده مجلس ملی آذربایجان درباره ایران با انتقاد از این نماینده و با بیان این که" به راستی شما کی هستید و به چه کسی خدمت می کنید؟ نماینده این ملت هستید یا موجب تحقیر؟نوشت:  محرم اف یا از دانش و فکر کافی برای مسئولیتی که در آن قرار گرفته برخوردار نیست یا به صورت هدفمند به منافع ملی حمله می کند

یک نماینده باید دستور کار کشور را می دانست و حداقل یکی از ۲۵ مصاحبه رئیس جمهور با رسانه های خارجی را می خواند وقتی می‌گویند ایران، روسیه، ترکیه و گرجستان از اهداف عادلانه آذربایجان حمایت می کنند. وی درکی از منافع ملی ندارد.

سوال اینجاست که آیا بهروز محرم اف عمدا علیه منافع کشور خرابکاری می کند یا سطح هوش او همین است؟

به بهروز محرم اف توصیه می کنیم جایی که هستید بنشینید و اصلا صحبت نکنید؛ زیرا وقتی دهان خود را باز می کنید به ساختمانی که در آن نشسته اید توهین می کنید!

به گزارش ایسنا، به دنبال اظهارات بی‌اساس یک نماینده مجلس جمهوری آذربایجان، «حکمت حاجی‌اف» دستیار رئیس‌جمهور آذربایجان نیز در گفت‌وگوی تلفنی با سفیر جمهوری اسلامی ایران، ضمن رد این اظهارات و اعلام برائت از آن گفت: تذکرات جدی و لازم به این فرد داده شده و موضع جمهوری آذربایجان قدردانی از حمایت‌ها و مواضع صادقانه و عادلانه کشور دوست، برادر و همسایه جمهوری اسلامی ایران در بحران و جنگ قره‌باغ است.

وی افزود: همانطور که قبلا اعلام کردیم، همه مقامات عالی آذربایجان از موضع سازنده و عادلانه رهبر عالی ایران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خشنود هستند و آن را توأم با حسن‌نیت و سازنده می‌دانند و سخنان این نماینده به هیچ‌وجه موضع دولت و مقامات رسمی جمهوری آذربایجان نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما