حمایت ملانیا از ادعای ترامپ درباره انتخابات آمریکا

کدخبر: 372109
اقتصاد نیوز : همسر رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد مردم این کشور مستحق انتخاباتی عادلانه هستند و تمام آرای قانونی باید شمرده شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «ملانیا ترامپ» همسر رئیس جمهور آمریکا پس از چند روز سکوت در نهایت خواستار شمارش همه آرای قانونی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شد.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت»، ملانیا ترامپ در پیامی توئیتری نوشت: «مردم آمریکا مستحق انتخاباتی عادلانه هستند. هر رأی قانونی -نه آرای غیرقانونی- باید شمرده شود».

همسر رئیس جمهور آمریکا در ادامه نوشت: «ما باید از دموکراسی در کشورمان با نهایت شفافیت، محافظت کنیم».

ملانیا ترامپ در حالی اولین پیام توییتری خود از زمان اعلام پیروزی «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها را منتشر می‌کند که پیشتر شایعاتی پیرامون او شکل گرفته بود.

از سویی برخی رسانه‌ها گفته بودند همسر ترامپ از وی خواسته شکست را بپذیرد و از قدرت کناره‌گیری کند و حتی برخی از احتمال جدایی او از رئیس جمهور آمریکا خبر داده بودند.

گفته شده بود علاوه بر ملانیا، «جرد کوشنر» داماد ترامپ نیز از وی درخواست کرده بود نتیجه انتخابات و پیروزی بایدن را بپذیرد. با این حال «جیسون میلر» مشاور ارشد ستاد انتخاباتی ترامپ در واکنش به این گزارش‌ها، آن را «خبر جعلی» خواند.

تا کنون ترامپ هفت پرونده مختلف برای شکایت از نتیجه انتخابات در ایالت‌های مختلف تنظیم کرده و خواستار بازشماری آرا و رسیدگی به تخلفات احتمالی شده است.

علاوه بر ترامپ و همسرش، «دونالد ترامپ جونیور» و «اریک ترامپ» پسران رئیس جمهور آمریکا نیز مدعی تقلب در انتخابات شده‌اند.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما