آسمان کدام شهرها فردا ابری و بارانی می‌شود؟

کدخبر: 372151
اقتصاد نیوز : مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: فردا (۲۰ آبان) بارش‌ها به مناطقی از مرکز کشور نیز کشیده خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان با اشاره به اینکه امروز (۱۹ آبان) در استان‌های واقع در نیمه غربی کشور بارش باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت ادامه دارد، اظهار کرد: فردا (۲۰ آبان) بارش در نیمه غربی کشور، استان‌های ساحلی خزر، دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: طی روز چهارشنبه (۲۱ آبان) بارش باران در بیشتر مناطق کشور به جز جنوب و جنوب غرب دور از انتظار نیست.

ضیاییان در ادامه با بیان اینکه طی روز پنجشنبه (۲۲ آبان) بارش به‌تدریج در نیمه شمالی کشور کاهش می‌یابد، تصریح کرد: طی روز جمعه (۲۳ آبان) نیز رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق در جنوب کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، شرق خراسان جنوبی، جنوب یزد، شمال و شرق فارس رخ می‌دهد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۰ آبان) نیمه ابری همراه با وزش باد و بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه (۲۱ آبان) نیز نیمه ابری همراه با افزایش ابر، بارش پراکنده و وزش باد با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما