کدخبر: ۳۷۲۴۴۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

گاف دولت انگلیس در بیانیه تبریک به بایدن

اقتصاد نیوز : سخنگوی دولت انگلیس اعلام کرد مشکل فنی باعث نمایان شدن نام ترامپ در پیام تبریک جانسون به برنده انتخابات آمریکا شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خبرگزاری رویترز اعلام کرد، یکی از سخنگویان دولت انگلیس اعلام کرد مشکل فنی باعث شده نام « دونالد ترامپ » رئیس جمهور آمریکا در پیام تبریکی که «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس به «جو بایدن» برنده انتخابات آمریکا گفته، دیده شود.

به گفته این مقام انگلیسی، دولت انگلیس «دو پیام تبریک از پیش آماده کرده تا هر کدام از نامزد‌های انتخاباتی آمریکا پیروز میدان شد برای او بفرستد؛ اما مشکل فنی باعث شده نام دونالد ترامپ در این پیام به شکل کمرنگی باقی بماند.»

امروز یک وب سایت انگلیسی اقدام به منتشر کردن عکسی کرد که در آن نشان داده شد در پیام توئیتری تبریک جانسون به بایدن سه کلمه «ترامپ، بار دوم و در آینده این» به شکل کمرنگی پیداست.

دولت انگلیس: مشکل فنی دلیل نمایان شدن نام ترامپ در پیام تبریک جانسون به بایدن

پس از گذشت چند روز از آغاز شمارش آرا، شنبه هفته جاری رسانه‌های مختلف از پیروزی «جو بایدن» نامزد دموکرات‌های آمریکا خبر دادند.

شبکه خبری سی‌ان‌ان در این راستا اعلام کرد که بایدن با کسب ۲۰ رای الکترال ایالت پنسیلوانیا به عنوان چهل‌وششمین رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد.

این پیروزی واکنش و تبریک مقامات بسیاری از کشور‌ها را به دنبال داشت. اما بوریس جانسون در پیامی ضمن تبریک به جو بایدن و کامالا هریس نوشت: «آمریکا مهم‌ترین متحد ماست و من بی‌صبرانه مشتاق همکاری نزدیک هستم تا روی اولویت‌های مشترکمان از تغییرات اقلیمی تا امنیت و تجارت کار کنیم.»

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند