جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش: در اوج آمادگی و اقتدار قرار داریم

کدخبر: 372611
اقتصاد نیوز : جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اولویت نیروهای مسلح تکیه‌بر توان بومی و ارتقاء بازدارندگی دفاعی کشور است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روابط عمومی ارتش اعلام کرد، امیر سرتیپ نوذر نعمتی در حاشیه ارزیابی توان رزمی یگان‌های قرارگاه عملیاتی لشکر 58 ذوالفقار و تیپ 158 شهید کشاورزیان گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی اینک در اوج آمادگی و اقتدار قرار دارد و این به‌واسطه تلاش خستگی‌ناپذیر و روحیه جهادی کارکنان این نیرو در سراسر کشور بوده که جهت حفظ و تأمین امنیت پایدار در سراسر کشور ازخودگذشتگی می‌کنند.

امیر سرتیپ نعمتی با بیان اینکه اولویت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، خودباوری و خودکفایی است افزود: نیروهای مسلح با این باور زیر پرچم ولایت، سد تحریم‌های ظالمانه استکبار را با توان داخلی و بومی می‌شکنند و قدرت بازدارندگی و دفاعی ایران اسلامی را به رخ جهانیان و دشمنان این مرزوبوم می‌کشانند.

جانشین نیروی زمینی ارتش اولویت این نیرو را پیشرفت در حوزه‌های مختلف رزمی و دفاعی دانست و تأکید کرد: اکنون با تکیه‌ بر توان بومی و روحیه جهادی بخش‌های مختلف نیروی نزاجا، گام‌های مهم و بلندی در حوزه توان دفاعی و ارتقای رزمی برداشته شده و این برنامه‌ها تا رسیدن به اهداف این نیرو با قدرت ادامه خواهد داشت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما