ترامپ تسلیم می شود

کدخبر: 372675
اقتصاد نیوز : برخی از دستیاران و مشاوران رییس جمهور آمریکا از احتمال پذیرفته شدن نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری توسط او خبر دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، شبکه «اِن‌بی‌سی نیوز» بامداد پنجشنبه به نقل از دستیاران و مشاوران «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا گزارش داد که احتمال پذیرفته شدن نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری توسط ترامپ وجود دارد.

بر این اساس، افراد مطلع به طرز فکر ترامپ - که خواستند نامشان فاش نشود - به این شبکه گفتند: «از او انتظار پذیرش شکست را نداشته باشید. او چیزی شبیه به این می‌گوید "ما نمی‌توانیم به نتایج اعتماد کنیم ولی با آن نیز مخالفت نمی‌کنم».

به نوشته وبگاه ان‌بی‌سی نیوز، یکی دیگر از مشاوران ترامپ می‌گوید بعد از نبرد حقوقی بر سر نتایج و بازشماری آراء، ترامپ بیش از هر زمانی به تسلیم شدن نزدیک خواهد بود اما فقط با پذیرش نتایج، می‌گوید آنها دقیق نیستند.

این شبکه گزارش داد، با این حال عده‌ای از نزدیکان ترامپ از مخالفت وی با پذیرش نتایج انتخابات و ترسیم مسیری رو به جلو شرمسار هستند.

با این حال روزنامه «واشنگتن‌پست» دو روز پیش نوشت کاخ سفید به سازمان‌های فدرال دستور داده تا با تیم انتقالی بایدن هیچ‌گونه همکاری نداشته باشند.

از دست ندهید
بلیط هواپیما