حمله روسیه به مواضع آذربایجان

کدخبر: 372832
اقتصاد نیوز:وزارت امور خارجه روسیه به سخنان سفیر آذربایجان در خصوص سرنگونی یک هواپیمای روسی با اشتباه خواندن این اقدام گفت: دیگر مبهم حرف نزنید.

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از اسپوتنیک، وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به سخنان پولاد اوغلو سفیر آذربایجان در روسیه اعلام کرد که انتظار داریم به‌زودی اقدامات رئیس جمهور اذربایجان علی‌اف در مورد انجام تحقیقات و مجازات بخاطر سرنگونی هلیکوپتر MI-24 روسیه، به اجرا گذاشته شود.

پولاد اوغلو، سفیر آذربایجان پیشتر در کنفرانس مطبوعاتی در مورد سرنگونی هلیکوپتر MI-24 روسی بیان داشت: "در جنگ هر اتفاقی می‌افتد".

وزارت امور خارجه روسیه نیز در واکنش به این صحبت افزود: "این یک اشتباه بزرگی است، روسیه اصول "جنگ همانند جنگ" را می داند، جواب و این پاسخ کوتاه بود، اما مسکو معذرت خواهی باکو را پذیرفته است".

وزارت امور خارجه روسیه تاکید دارد که ما از انتظار داریم که طرف آذربایجان دیگر به هیچ عنوان در مورد این حادثه دلخراش اظهارات مبهمی را بیان نکند.

قابل یادآوری‌ست، هلیکوپتر میگ 24 وزارت دفاع روسیه در حریم هوایی ارمنستان از زمین مورد حمله هوایی قرار گرفت. در نتیجه سرنگونی این هلیکوپتر، دو خدمه کشته و یک نفر زخمی شدند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما