توضیحات دختر سرتیپ دادبین درباره ویدئوی منتشر شده از پدرش

کدخبر: 373334
اقتصاد نیوز : دختر امیر سرتیپ احمد دادبین فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش مطلبی را درباره اجاره مسکن پدرش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چند روز پیش ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن امیر سرتیپ احمد دادبین فرمانده اسبق نیروی زمینی ارتش را در یک بنگاه معاملات ملکی نشان می‌داد. گفته می‌شد که سرتیپ دادبین قصد دارد خانه جدیدی را برای خود اجاره کند تا فرد دیگری بتواند در خانه او زندگی کند.

امروز زهرا دادبین، دختر سرتیپ دادبین پستی را در صفحه شخصی خود با کاربران و مخاطبان به اشتراک گذاشت و درباره ویدئوی منتشر شده توضیحاتی داد.

زهرا دادبین در اینستاگرام خود نوشت:

"سال‌ها پیش وقتی پدرم در کما بود به منزل ما زنگ می‌زدند و تسلیت می‌گفتند و ما هاج و واج مانده بودیم که چه شده است؟! در فلان شبکه ماهواره‌ای مرگ پدر را اعلام کرده بودند و آنچه ما در مورد زنده بودن ایشان می‌گفتیم دروغ محسوب می‌شد!

رسانه‌ها با ما چه می‌کنند؟

هر آنچه که بخواهند!

چگونه؟

با نشان دادن قسمتی از واقعیت و چاشنی اندکی ابهام و تحلیلی ظاهرا واقع بینانه که با بریده‌ای از واقعیت که نشان داده اند؛ می‌تواند هماهنگی داشته باشد.

من مطلب زیر را می‌نویسم اگرچه می‌دانم که نوشته من قدرت مقابله با اهداف رسانه‌ها را ندارد.‌

می‌نویسم برای قلب‌هایی که جریحه دار شد و چشم‌هایی که‌ تر شدند و دوستدارانی که نگران شدند.

مادیات هیچ وقت جزو ارزش‌های پدر نبوده، ولی این به این معنی نیست که از امکانات و رفاه متناسب و معمول با شان خود محروم بوده و یا قرار است محروم شود. بخشندگی و ساده زیستی وی انتخابی درونی است و ارتباطی با کم لطفی مسئولین در حق وی ندارد که او در تمام این سال‌های بیماری از عزت و احترام و همراهی مسئولین ارتش بهره‌ای بسیار داشته و دارد.

فیلمی که از امیر دادبین در بنگاه معاملات ملکی پخش شد؛ در راستای تصمیم شخصی امیر بود که حتی به همسر و فرزندانش هم نگفته بودند. پدر همیشه می‌گوید خانه‌ای که در آن ساکنیم (منزل سازمانی) برای من و مادرتان بزرگ است، شما خانه تان را در اختیار یک نیازمند قرار دهید و بیایید منزل ما باهم زندگی کنیم.

شاید مشکل از من است که به اندازه او بخشنده نیستم و زندگی را، چون او راحت نمی‌گیرم. بین بخشندگی و نیازمندی تفاوت بسیار است. بین آنچه اتفاق می‌افتد و آنچه رسانه نشان می‌دهد، فاصله بسیار است. میان ماه من با ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است"

دادبین

انتهای پیام/

 
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما